Created with Sketch.

Міністр Шкарлет розкошує за кошти платників податків

15.10.2022, 08:41
Фото: Facebook

Попри повномасштабну війну і економічну кризу, спричинену агресією РФ, вітчизняні чиновники продовжують марнувати державний бюджет.

Так, деякі хлопці, коли виростуть, мріють стати космонавтами чи пілотами. Деякі міністри освіти досі не виросли та впевнені, що можуть гратися в авіаторів, за державний кошт, звісно ж.

Ідеться про Сергія Шкарлета. З 24 вересня по 2 жовтня, аж цілих 9 днів, так званий міністр освіти й науки перебував у відрядженні в Канаді!

Ще раз: за бюджетні кошти, тобто кошти платників податків.

Що ж він там робив? Можливо, говорив про підтримку українських вишів чи обговорював ґранти для українських науковців?

А може, шукав кошти на відбудову шкіл? – Тá ні, він брав участь в Асамблеї Міжнародної організації цивільної авіації!

Як саме міністр освіти пов'язаний з цивільною авіацією, що він може додати галузі корисного – уявлення не маю. І був там не сам, а разом з приятелем – одіозним ректором НАУ Максимом Луцьким.

Чому під час війни на виживання ми маємо витрачати кошти на туристичні мандрівки Шкарлета та Луцького – я не знаю. І ніхто не знає, навіть у Кабміні.

Читайте також
МінНацЄд: не ганьбіться вдруге
Опінії
Коли судді стоять на колінах: хто відповість за знищення правосуддя?
Опінії
Війна в Україні завершила панування росії на Кавказі
Опінії
Підвищення тарифів під соусом МВФ: що насправді відбувається
Опінії
Азербайджан продовжує політику вигнання росії з Кавказу
Опінії
Чому Україні зарано відкривати експорт зброї
Опінії