Міноборони Росії побудує Рейхстаг – російські ЗМІ

СВІТ
22.02.2017, 13:21
Міноборони Росії побудує Рейхстаг – російські ЗМІ

Під час виступу в Держдумі Міністр оборони Росії Сергій Шойгу розповів, що у військово-патріотичному парку «Патріот» у Підмосков'ї почалося будівництво макета Рейхстагу для тренувань руху «Юнармія», повідомляє «Інтерфакс».

– У парку «Патріот» будуємо Рейхстаг. Для того, щоб наші юнармійці могли штурмувати не будь-що, а конкретне місце», – розповів Шойгу.

У парку «Патріот» також побудували партизанське село, в якому, за словами Шойгу, є клас підготовки підривників, кухня, партизанська лазня «і навіть землянка замполіта». Крім того, в парку закінчують створювати лінію фронту з окопами і бліндажами, де можна буде «відчути атмосферу життя» в таких умовах.

Шойгу додав, що в 2017 році у гостей парку з'явиться можливість провести цілий день на підводному човні «і випробувати все, що там відбувається починаючи з боротьби за виживання і закінчуючи компотом і макаронами по-флотськи». У парку після утилізації планують розмістити легкий корпус стратегічного атомного підводного човна «Архангельськ».

Віктор Карпенко

Читайте також:
Міністр закордонних справ Естонії закликав ООН вдатися до примусу щодо РФ, яка провадить окупацію грузинських територій.
06 серпня, 13:04
У столиці Іспанії площу, на якій розташоване посольство України, назвали ім'ям Лесі Українки
05 серпня, 18:55
Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника компанії "Мотор Січ" Олександром Богуслаєвим.
05 серпня, 17:45
Розрекламована фінська система освіти увійшла в затяжну кризу і тривалий період невизначеності.
05 серпня, 13:26
Таку інформацію лідер Білорусі озвучив у своєму посланні до народу
04 серпня, 16:30
Північна Корея продовжує ядерну програму і досягла певних успіхів. Вона вже може володіти боєголовками з ядерним зарядом.
04 серпня, 14:40