Created with Sketch.

Миру не буде, доки Україна не захиститься від майбутньої агресії

18 березня, 06:01
Фото: Atlantic Council

На Заході знову активізуються голоси, які просувають конспірологію, буцімто Київ зірвав перемовини весною 2022 року. Це відверта брехня!

Таку думку у своїй статті для Atlantic Council висловив експерт вітчизняного Національного інституту стратегічних досліджень Микола Бєлєсков. Стверджується, що Україна мала всі підстави уникати подібних угод (Мінськ-3, Стамбул-1, Оман-2), які тільки б відтермінували наступний раунд військової агресії росії.

Проєкт договору дійсно був, але його перспектива встановити стійкий мир між нашими країнами викликає серйозні сумніви. Ті папірці, якими постійно розмахує перед камерами путін, швидше за все, взагалі не мають жодного стосунку до сумнозвісних перемовин у Стамбулі.

«Умови, запропоновані росією у квітні 2022 року, залишили б Україну сильно ослабленою і практично безпорадною перед подальшими раундами російської агресії. Угода означала б поступку українських земель, приречення мільйонів українців на постійну окупацію, різке скорочення чисельності української армії, а також позбавлення країни можливості вступати в будь-яке військове співробітництво із Заходом», — зазначає Микола Бєлєсков.

Окремо вітчизняний аналітик наголошує на тому, що Європа спатиме спокійно тільки у тому випадку, коли Україна вступить до Північноатлантичного альянсу. Жодні двосторонні угоди в галузі безпеки не можуть бути альтернативою цій інтеграції, дякувати Конституції.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам, що договір із росією із приводу припинення війни для всіх українців очевидний. На нас чекає, як мінімум, окупація всього Лівобережжя, цілковите роззброєння ЗСУ і тотальний геноцид.

Читайте також
Ворог не просто має ресурси, а й успішно використовує їх проти України
Війна
Філософія науки в Україні: як розгортається битва за світогляд
Політика
Американський «яструб миру» Люттвак закликав НАТО ввести війська в Україну
Війна
Макрону не потрібне введення військ, щоби допомогти Україні перемогти
Політика
Європейцям варто розглядати російську агресію як довгостроковий виклик
Світ
Іспит на виживання
Війна