Міські ТВК: де на Полтавщині вже порахували голоси за голів міст та ОТГ

ПОЛТАВА
29.10.2020, 14:15
Міські ТВК: де на Полтавщині вже порахували голоси за голів міст та ОТГ
Фото: Google

Офіційно виборчі комісії ще не оголошували переможців місцевих виборів, але окремі ТВК вже публічно озвучили кількість порахованих голосів.

Вся Україна все чекає оголошення результатів місцевих виборів-2020. Проте переважна більшість інформації щодо розподілу голосів все ще надходить лише від штабів політичних партій – учасників перегонів. Водночас, на офіційних сайтах деяких місцевих рад вже опубліковані відео, де представники ТВК озвучили розподіл виборчих симпатій. Ми спираємось на їх інформацію.

У Кременчуці найбільше голосів отримав чинний міський голова Віталій Малецький («За майбутнє»). Його результат – 52,08%. У Кременчуці другого туру виборів міського голови не відбудеться.

У Миргороді чинний міський голова Сергій Соломаха («Довіра») взяв 40,88% голосів виборців. Подібний результат передбачає проведення другого туру, у якому його суперником, вірогідно, стане Юрій Коваленко («За майбутнє»).

Також окремі політики вже привітали своїх соратників та виборців з перемогою – але це не офіційні дані.

Міські ТВК: де на Полтавщині вже порахували голоси за голів міст та ОТГ_1
Міські ТВК: де на Полтавщині вже порахували голоси за голів міст та ОТГ_2
Міські ТВК: де на Полтавщині вже порахували голоси за голів міст та ОТГ_3

У свою чергу, Полтава чекає другого туру виборів міського голови. Суперниками стануть, з дуже великою вірогідністю, Олександр Мамай («За майбутнє») та Сергій Іващенко («Слуга народу»).

Читайте також:
Шкільний вчитель, профспілковий діяч і віднедавна ультралівий політик Педро Кастільо став новим президентом Республіки Перу.
17 червня, 14:00
Саїф аль-Іслам Каддафі оголосив про висунення своєї кандидатури на президентські вибори, які відбудуться у Лівії в грудні 2021 року.
16 червня, 10:34
У неділю, 13 червня, на території Фінляндської республіки відбулися чергові вибори депутатів орґанів місцевого самоврядування.
14 червня, 11:34
Верховний Суд знову скасував протокол ЦВК, за яким Вірастюк переміг на довиборах у Раду
24 травня, 10:55