​Міській владі Полтави запропонували виставити на торги територію колишніх артскладів

ПОЛТАВА
14.08.2019, 06:27
​Міській владі Полтави запропонували виставити на торги територію колишніх артскладів

Електронну петицію з відповідним закликом опублікував на сайті Полтавської міської ради громадянин Віталій Вдовенко.

Ініціатор документу пропонує провести аукціон щодо земельних ділянок на вулицях Олеся Гончара, Остапа Вишні та Пушкарівській, де колись знаходилися артилерійські склади. Головна причина — перетворення місцевості на захаращену сміттям пустку з кримінальним шлейфом.

Автор петиції як аргумент наводить короткий список злочинів, які не дають мешканцям Пушкарівського яру жити спокійно. Водночас зазначається, що територія артскладів також не є суцільним місцем масових поховань, людські рештки знаходити на незначних ділянках старого міського кладовища, а тому це не може бути перешкод для проведення земельного аукціону.

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58