Міськрада не підтримала прихильників блокади Донбасу

ПОЛТАВА
24.03.2017, 10:16
Міськрада не підтримала прихильників блокади Донбасу

Депутати Полтавської міськради не підтримали ініціативу щодо звернення депутатів міськради до Президента України та інших органів щодо блокади торгівлі з Російською Федерацією та торгівлю із ОРДЛО.

За результатами голосування депутатам не вистачило голосів. 19 депутатів підтримали Проект рішення, 5 проголосували проти, 9 депутатів утрималися, а ще 9 – не голосували.

Нагадаємо, на позачерговій сесії обласної ради також не вдалося прийняти звернення, оскільки не вистачило кількості депутатів у залі засідань. З 84 депутатів на сесію з’явилося 29. Для того, щоб почати засідання, за регламентом у залі має бути 43 депутати. Основна причина прогулів – політична.

Довідково: наприкінці січня громадські активісти та ветерани війни на Сході почали блокувати залізничні шляхи, якими везуть вугілля з окупованих території для підконтрольних Україні ТЕС. 13 березня спецпризначенці розігнали один із блок-постів, що блокував торгівлю. Після декількох мітингів під ОДА активісти закликали обласну владу звернутись до керівництва держави. Вимоги – звільнення затриманих, припинення економічних відносин з «ДНР» та «ЛНР», визнання Росії агресором, ухвалити закон «Про тимчасово окуповані території» та звільнити Міністра МВС Авакова – вважають в облраді.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48