Містянам розповіли про історію полтавських гербів

ПОЛТАВА
17.01.2017, 13:28
Містянам розповіли про історію полтавських гербів

Під час презентації книги Миколи Малика «Історія геральдики та герби сотенних і полкових міст Полтавщини», полтавцям розповіли про історію міського та районних гербів. 

В Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського презентували книгу геральдиста Миколи Малика. Вона об’єднала в собі свідчення про розвиток родових та полкових гербів області, їх трансформацію в різні періоди вітчизняної історії. За словами автора, все розпочалося з кількох статей, які були частиною майбутньої наукової роботи. 

Містянам розповіли про історію полтавських гербів _1

– Ця книга довгий час не виходила у друк через недостатність коштів. Ще в 2005 році я, за завданням Полтавської спілки екскурсоводів почав роботу над кількома статтями про історію міського герба. Далі все переросло у захоплення темою і ось нарешті я отримав змогу об’єднати всі статті в одній книзі, – Малик. 

Відповідаючи на питання гостей, фахівець розповів про загальні закони геральдики та малий герб України – тризуб. Захід відбувся у рамках проекту «Засоби створення позитивного іміджу області» та зібрав близько 40 учасників. 

Містянам розповіли про історію полтавських гербів _3

Олександр Гуцул

Читайте також:
Полтава
За кілька годин після нічної атаки на Полтавщину голова ВЦА Лунін проінформував окупантів про її результати.
20 вересня, 12:55
Полтава
У 1990-х роках усі знали, куди ми йдемо. Нині це похід у невідомість.
14 вересня, 12:51
Полтава
Як ректор "Полтавської політехніки" Володимир Онищенко перетворює центр міста Полтави на чагарники та наркоманські притони
13 вересня, 14:48
Полтава
Ініціативна громадськість звернулася до влади з пропозицією увічнити нашу землячку, славетну українську акторку епохи німого кіно.
12 вересня, 18:35
Полтава
Наших незламних захисників Олександра Федорченка, Віталія Шевченка, Олега Бабенка і Анатолія Карбана увічнили у топоніміці Миргорода.
09 вересня, 18:45
Полтава
Цієї суботи, 2 вересня, у затишному дворику обласного краєзнавчого музею відбудеться публічна лекція мистецтвознавиці Ярини Цимбал.
31 серпня, 17:57