Мітингувальники в Білорусі домоглися відміни будівництва ТЦ на місці сталінських розстрілів

СВІТ
02.03.2017, 10:56
Мітингувальники в Білорусі домоглися відміни будівництва ТЦ на місці сталінських розстрілів

Будівельники, які залишилися на майданчику будівництва офісного центру біля Куропатів, поки не коментують інформацію про те, що з понеділка нібито почнеться демонтаж огорожі навколо будівництва.

Тим часом про це говорять захисники Куропат, посилаючись на приватні розмови з будівельниками.

За відомостями активістів, керівництво організації-забудовника також збирається відкликати свої заяви до міліції про псування майна протестувальниками.

Нагадаємо, що протести під Куропатами розпочалися 20 лютого, коли там почали будувати торговий центр на місці сталінських розстрілів. За різними даними, там загинуло від 30 до 250 тис. людей. Влада узаконила будівництво, проте відсьогодні роботи почали згортати. Тисячі людей доєдналися до цих мітингів. Місце будівництва вирівняють та озеленять.

Тим часом у Росії рівень схвалення населенням Сталіна досяг вже 46%. Про це стало відомо після оприлюднення соцопитувань, проведених «Левада-центром» у січні цього року.

Віктор Карпенко 

Читайте також:
Міністр закордонних справ Естонії закликав ООН вдатися до примусу щодо РФ, яка провадить окупацію грузинських територій.
13:04
У столиці Іспанії площу, на якій розташоване посольство України, назвали ім'ям Лесі Українки
вчора, 18:55
Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника компанії "Мотор Січ" Олександром Богуслаєвим.
вчора, 17:45
Розрекламована фінська система освіти увійшла в затяжну кризу і тривалий період невизначеності.
вчора, 13:26
Таку інформацію лідер Білорусі озвучив у своєму посланні до народу
04 серпня, 16:30
Північна Корея продовжує ядерну програму і досягла певних успіхів. Вона вже може володіти боєголовками з ядерним зарядом.
04 серпня, 14:40