Мобільний додаток «Дія» за чотири дні завантажили понад мільйон разів

10.02.2020, 17:12
Мобільний додаток «Дія» за чотири дні завантажили понад мільйон разів
Фото: pershij.com.ua

Українські водії можуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспорту в своєму смартфоні.

Мобільний додаток «Дія» за чотири дні після його презентації завантажили понад мільйон разів.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров У Facebook.

«Продовжуємо триматися на перших позиціях завантажень українських App Store та Play Market [топ-безкоштовних]. Випереджаємо Tik Tok, Telegram, YouTube, Viber, Instagram, Facebook та WhatsApp. Українська Дія попереду соціальних мереж і месенджерів» – повідомив міністр.

За останніми даними, 1 047 403 унікальних користувачів - ті, хто завантажили «Дію» без проходження авторизації. 870 094 авторизованих користувачів - ті, хто авторизувалися через банки.

Федоров додав, що триває робота над покращенням швидкості процесу онлайн-верифікації для тих, у кого проблеми з зображенням документів (погана якість даних в реєстрах).
«Будемо тримати в курсі», – пообіцяв він.

Нагадаємо, 6 лютого в Україні представили мобільний додаток «Дія»

Завдяки мобільному додатку українські водії зможуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу в своєму смартфоні.

Читайте також:
Політика
Сучасна українська "еліта" або радше вживати "иліта", з точки зору її формування та функціонування, – явище суто патологічне й огидне.
22 березня, 21:21
Економіка
Тривала війна ресурсної федерації Московії проти України змінює структуру посівних площ, які територіально вже зменшилися у рази.
21 березня, 20:41
Війна
Ворог продовжує обстрілювати населені пункти Херсонщини вздовж правого берега річки Дніпро
20.12.2022, 10:45
Війна
Учорашній удар росіян по Кривому Рогу забрав чотири життя
17.12.2022, 13:02
Війна
Данілов: «Те, що стосується ракет, у ворога їх не збільшується»
06.12.2022, 08:45
Опінії
Якою зброєю атакували Чорноморський флот?
01.11.2022, 14:35