Молочний лиман у Приазов'ї почав оживати

14.02.2020, 14:30
Молочний лиман
Молочний лиман
Фото: Верже

Природна окраса Півдня Запорізької області — Молочний лиман — повертається до нормального стану.

Про це звітують співробітники Приазовського національного природного парку, виклавши у соціальній мережі YouTube відповідне відео відновлення водойми.

Віднині у Молочному лимані, неподалік курортного селища Кирилівка Якимівського району, можуть нереститися риби.

Оскільки відмітка води піднялася вище 1 метра, а солоність поступово знижується — зі 120 проміле на початку лютого до 45 станом на тепер.

Читайте також:
Кримінал
Вперше після 24 лютого 2022 року злочинці знову взялися за стару справу. Жагу наживи не спиняє навіть страх війни чи перебування в окупації.
16 червня, 11:45
Війна
Деяким браконьєрам усе ж вдається продавати біоресурси, які вони затягли до сіток у водоймах Полтавщини. Покупців на товар вистачає.
09 червня, 18:49
Полтава
Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.
14 травня, 08:12
Полтава
Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.
28 квітня, 12:45
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
25 квітня, 12:32