Молодіжна збірна України з футболу сенсаційно перемогла збірну Англії у відборі на Євро-2025

СПОРТ
17.10.2023, 07:48
Молодіжна збірна України з футболу сенсаційно перемогла збірну Англії  у відборі на Євро-2025

Українці у компенсований час вирвали перемогу над Англією.

Молодіжна збірна України з футболу здобула третю перемогу у кваліфікації на Євро-2025. «Синьо-жовті» у третьому матчі відбору обіграли Англію з рахунком 3:2.

Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

До очного протистояння у третьому турі відбору на молодіжний чемпіонат Європи Англія та Україна підійшли у статусі лідерів групи F. Обидві збірні у попередніх поєдинках кваліфікації набрали по шість очок, однак англійці займали перше місце завдяки додатковим показникам.

Як минув матч Україна - Англія

• У першому таймі Україна змогла здобути перевагу в два голи. Спочатку Назар Волошин на 31-й хвилині скористався передачею Максима Брагару та вивів «синьо-жовтих» вперед. Ще через 12 хвилин Олег Очеретько подвоїв перевагу українців.
  • На перерву команди пішли за рахунку 2:0 та з перевагою України в статистиці ударів: «синьо-жовті» здійснили по воротах суперника чотири удари (три — точні) проти трьох (один — точний) в Англії.
  • Другий тайм активніше розпочали англійські футболісти, які організували кілька небезпечних моментів біля воріт Руслана Нещерета. Один з них завершився гольовим ударом нападника «Челсі» Ноні Мадуеке на 67-й хвилині.
  • На 89-й хвилині Англія змогла зрівняти рахунок завдяки голу Чарлі Крессвелла, який встановив рахунок 2:2.
  • У компенсований час нападник «Руху» Ілля Квасниця вирвав перемогу для України - 3:2.

Спорт
У місті Куала-Лумпур, Малайзія, завершився чемпіонат світу з футболу серед спортсменів з вадами слуху.
07.10.2023, 15:01
Спорт
"Ворскла" провела п'ять матчів в УПЛ і йде на сьомому рядку турнірної таблиці
18.09.2023, 09:20
Спорт
Збірна України U-21 зустрінеться з однолітками з Франції у чвертьфіналі молодіжного Євро-2023
02.07.2023, 06:55