Молодого кременчужанина судитимуть за крадіжку техніки з сільської школи

27 жовтня, 11:15
ПОЛТАВА
Молодого кременчужанина судитимуть за крадіжку техніки з сільської школи

Поліція Козельщинського району завершила досудове розслідування крадіжки комп’ютерної техніки з ліцею у селищі Нова Галещина.

Ще влітку цього року про крадіжку повідомив директор навчального закладу.

У заяві йшлося про викрадення ноутбуку, телевізора, проектора і монітора до комп'ютера. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Згідно з версією поліцейських, до приміщення ліцею через вікно проник 24-річний житель Кременчука; його причетність до кримінального правопорушення підтверджують вилучені речові докази.

Обвинувальний акт кримінального провадження направили до суду. 


Читайте також:
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
вчора, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
вчора, 11:05
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
вчора, 09:55