Москаль: Супрун треба вакцинувати від неадекватності та відправити на підводному човні реформувати медицину в Америку

ПОЛТАВА
23.02.2018, 14:23
Москаль: Супрун треба вакцинувати від неадекватності та відправити на підводному човні реформувати медицину в Америку

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун звинуватила Губернатора Закарпатської області у використанні контрабандних вакцин. У відповідь він у досить різкій формі порекомендував Супрун вакцинуватись.

«Це повна брехня, якщо називати речі своїми іменами. Вакцина, яку ми отримали від Угорщини, як гуманітарну допомогу, була розмитнена ще 30 січня. Тоді ж її передали в райони і почали вакцинувати дітей. Спеціально для Супрун публікуємо роздруківку електронної митної декларації, надану обласною організацією Червоного Хреста», — відповідає Геннадій Москаль.

Нагадаємо, що через помилки МОЗ Закарпатська область отримала лише 20 відсотків від необхідного запасу вакцин від кору. Таким чином, область стала лідером в Україні за кількістю хворих на кір. При цьому МОЗ офіційно заявляло ЗМІ, ніби-то кожна область забезпечена вакцинами в повному обсязі. Москаль в свою чергу звинуватив керівництво МОЗ у брехні і попросив допомоги в уряду Угорщини, який в короткий термін передав 8 000 доз вакцини проти кору.

«Там чорним по білому написано, що залишок з восьми тисяч доз, які ми отримали з Угорщини наприкінці січня, складає 3 900. Станом на сьогодні, 22 лютого, залишилось приблизно 1500 доз. Решту використали для щеплення дітей по всій області. Тому, коли в.о. міністра охорони здоров’я на всю Україну розповсюджує брехливу інформацію про «контрабанду» і «небажання лікарів використовувати вакцину», особисто мені хочеться спеціально для неї замовити вакцину від дрімучої некомпетентності, непрофесіоналізму та неадекватності, вакцинувати її, а потім відправити пані Супрун підводним човном — реформувати медицину в Америку», — заявляє Москаль.

Читайте також:
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07