Московітські найманці з ПВК «Вагнер» можуть влаштувати серію терактів у Донецьку

ВІЙНА
19.02.2022, 16:55
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: Соцмережі

Бойовиків російської ПВК можуть залучити для провокацій

Московітсько-окупаційні війська готують серію терактів на Донбасі. Спецслужби Росії із залученням «вагнерівців» можуть влаштувати підриви житлових будинків із метою вчинення серій провокацій. Про це інформує Оперативно-тактичне угруповання «Схід».

«У зв’язку з загостренням ситуації на лінії розмежування, з різних джерел почала надходити інформація щодо підготовки окупаційними військами та їхніми російськими кураторами серії провокацій», – йдеться в повідомленні ОТУ "Схід".

За даними розвідки, з метою здійснення провокацій до Донецька прибули підрозділи «вагнерівців», які спільно з московітськими спецслужбами мають провести, серію терористичних актів, а саме підрив житлових будинків.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що найманців ПВК «Вагнер» запідозрили у замаху на прем'єр-міністра Лівії.

Читайте також:
Кримінал
Вона заманила поліціянтів, повідомивши про «крадіжку»
23 лютого, 22:35
Війна
Затримали вже кількох людей, серед версій розглядають причетність рф.
22 лютого, 13:41
Війна
Унаслідок теракту у Львові загинула 23-річна поліціянтка: прокуратура почала розслідування.
22 лютого, 08:19
Світ
Туреччина запобігла терактам за схемою «пейджерів».
08 лютого, 15:49
Світ
Масштабні лісові пожежі охоплюють Патагонію, змушуючи людей залишати свої домівки та знищуючи охоронювані території.
10 січня, 18:05
Політика
Американці вбили у Венесуелі щонайменше 75 людей.
07 січня, 11:53