Московія атакувала Румунію "Шахедами"

ВІЙНА
04 вересня, 11:07
Московія атакувала Румунію "Шахедами"

Вночі російські "Шахеди" впали та здетонували в Румунії

Під час сьогоднішньої масованої атаки Московії в районі Ізмаїльського порту російські "шахеди" впали та здетонували на території Румунії.

Про це  повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко з посиланням на інформацію Державної прикордонної служби України, інформує медіа агенція "Останній Бастіон".

"Це є черговим підтвердженням того, що російський ракетний терор становить величезну загрозу не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн, зокрема держав-членів НАТО", - йдеться в повідомленні.

МЗС України закликає партнерів прискорити забезпечення України додатковими сучасними системами протиракетної та протиповітряної оборони, а також бойовою авіацією, які посилять захист інфраструктури України, а також суміжних держав.

Читайте також:
Війна
У Північноатлантичному Альянсі вважають, що Москва досі вірить у здатність перечекати колективний спротив українського народу
17 вересня, 09:29
Опінії
Проте очевидно, що перемогу українці виборюватимуть самі. Захід в особі Північноатлантичного альянсу триматиметься осторонь.
05 вересня, 18:35
Світ
"Контингент "Вагнера" в Білорусі буде розгромлений польськими військами, якщо вони дійсно спробують перетнути кордон"
18 серпня, 09:05
Війна
Дати, місця, тривалість програми, все це ще в процесі розробки
27 липня, 08:05
Світ
Єнс Столтенберг провів Організацію Північноатлантичного договору через низку криз з моменту вступу на посаду у 2014 році
04 липня, 07:15
Світ
Союзники мають робити все можливе, аби гарантувати безпеку НАТО
30 березня, 10:37