Може засновник SpaceX бути причинним недоумком?

Опінії
07.10.2022, 10:15
Може засновник SpaceX бути причинним недоумком?

Ні. Він таким є – переконана блогосфера

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Cвого часу на вашого диванного блогера справила незабутнє враження інфа про релігійність Альберта Ейнштейна. Новоспечений випускник середньої школи мало не лишився матеріалістичних світоглядних підмурків – як же так?!

Геній, котрому ще у 1905 році далось E = mc2! І… Ісус Йосипович? Фізик, котрий подарував світові наріжне пояснення, що робиться з тілом на швидкості світла – залишалося розігнатися! І… товстелезний місцевий попик в замацюреній ризі, при кошлатій бороді і матушці-кульбабці ховає за вівтарем відра крашанок на Великдень.

Від згадки про той юначий розпач від зради геніальної ж людини й по сьогодні лячно. Все одно, що зараз було почути від придурманеного блазня про повію-неньку.

Тоді ще Борисом Олійником не були знайдені рядки: «… Я ж вам вірив, як Богу. / Мені ви були / За Отця, і Духа, і... приклад …», але щоб Ейнштейн поєднав взаємозамінність кілограмів і кілометрів з мужчинкою, чалапаючим по воді «аки по суху»?!

Розвиднилось нам, коли з'ясувалося, що на діда Ейнштейна «божественних» собак вішають чи від заздрощів, чи за вічною людською потребою бачити сусідську корову здохлою.

Пан Альберт мав на увазі божественну естетику природобудови, райську гармонію космосу, рахманну красу поєднання причин і наслідків, апостольську ходу до вершин знання без надії коли-небудь дістатися тих вершин.  Себто, був дід агностиком в усій своїй довершеності.

Тепер до Ілона Маска, того, хто «подарував» Starlink нашим ЗСУ, і вони, маючи надійний зв'язок, нищать заброд набагато технологічніше. За це – вдячність йому у шапочку. Але те, що він набазікав сьогодні про «воду у Крим» і «помилки Хрущова», касує всю його благодійність.

Та й «благодійник» з нього, як з вонючої консистенції ракета MGM-140 ATACMS.

Оце – офіра?! Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у березні заплатило за постачання 1333 терміналів Starlink для України. Один термінал обійшовся Сполученим Штатам в $1500, а вся партія в сумі склала близько $2 мільйонів. Пізніше в новинах було повідомлено про оплату та доставку 5 тисяч комплектів...

Перед нами – типовий корисний ідіот з антиукраїнським нутром, політичний невіглас. От і надував би свої мильні бульбашки на своїй дорогезній теслі, ні поперло причинного на явно чужий подіум.

P.S.

Стидовисько липне до позорища як собачий хлопчик до собачої дівчинки у певний момент біологічного циклу. Самозваний радник офісного прихатка Аріс Товіч дозволив собі на захист «захейтованої ходячої Тесли» в ефірі «Фейгін Live» виматюкати Києво-Могилянку і назвати її студентів «довбаною молоддю».

Пояснює нетримання лексичного гімнẚ важким робочим днем, мовляв, вирвалось. Перепросив.

Нечисть заточена на капость. Ушльопок спершу нагадить на стіл, а потім, прийшовши до тями та порахувавши можливі збитки, просить вибачення. Як і оця кінчена балаболка з усталеним реноме редиски.     

Читайте також:
Світ
Кремль планує провести антиукраїнських акцій у Парижі, Тулузі та Брюсселі.
19 березня, 15:27
Війна
Німецькій пропагандистці Ковбасниковій світить до трьох років в’язниці за розпалювання ненависті до українців
10 березня, 11:19
Опінії
Цілком імовірно, що РФ має намір "розганяти" її серед недолугих співгромадян в інтернетах як "власне українське низове волевиявлення"...
06 березня, 16:58
Війна
Російські ботоферми взялися розповсюджувати у соціальних мережах брехливий звіт від розвідників Його Королівської Величності Чарльза III.
04 березня, 18:42
Війна
У "Вагнер-центрі" в Санкт-Петербурзі для роботи з молоддю відкрили клуб "Вагнерьонок"
03 березня, 09:04
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15