Можемо знищити російські сили в Сирії за три дні: принц Саудівської Аравії заявив, що Путін – головна загроза для арабського світу

СВІТ
26.06.2017, 06:52
Можемо знищити російські сили в Сирії за три дні: принц Саудівської Аравії заявив, що Путін – головна загроза для арабського світу

«Я більше не збираюся м'яко ставиться до Путіна» – заявив принц Мухаммед Бен Салман і додав, що може знищити російські сили в Сирії за три дні.

«Це російські військові намагаються розширити тероризм на Близькому Сході і очевидно, що Росія допомагає терористам», – передає слова принца видання «AWDnews.com».

«Саудівська Аравія більше не буде м'яко ставитися до Росії, ми висунемо ультиматум Путіну. Якщо Росія продовжить свої безладні бомбардування, ми дамо зрозуміти, що будемо вживати заходи. Росія повинна мати на увазі, що наших військових можливостей буде достатньо, щоб знищити російські війська в Сирії за 3 дні», – заявив Мухаммед Бен Салман.

Спадкоємець відомий тим, що працює по 16 годин на день, дуже енергійний і амбітний. Останнім часом він в ряді випадків на прохання батька фактично представляв свою країну на найвищому рівні.

Читайте також:
Світ
Це вже восьмий випадок, коли опозиційного політика в Сакартвело засуджують за неявку до парламентської комісії.
20:33
Світ
Раніше спікер парламенту Вірменії заявив, що влада повинна «серйозно розглянути» питання заборони трансляції російських телеканалів.
09:50
Світ
Андрій Бадалов обіймав посаду віцепрезидента «Транснефти» з 2021 року.
вчора, 12:00
Світ
У Баку затримали членів двох ОЗУ з громадян рф, підозрюваних у наркоторгівлі та кіберзлочинах.
01 липня, 18:01
Світ
Трамп припустив, що Маск отримує «більше субсидій, ніж будь-хто в історії».
01 липня, 10:04