Можемо знищити російські сили в Сирії за три дні: принц Саудівської Аравії заявив, що Путін – головна загроза для арабського світу

СВІТ
26.06.2017, 06:52
Можемо знищити російські сили в Сирії за три дні: принц Саудівської Аравії заявив, що Путін – головна загроза для арабського світу

«Я більше не збираюся м'яко ставиться до Путіна» – заявив принц Мухаммед Бен Салман і додав, що може знищити російські сили в Сирії за три дні.

«Це російські військові намагаються розширити тероризм на Близькому Сході і очевидно, що Росія допомагає терористам», – передає слова принца видання «AWDnews.com».

«Саудівська Аравія більше не буде м'яко ставитися до Росії, ми висунемо ультиматум Путіну. Якщо Росія продовжить свої безладні бомбардування, ми дамо зрозуміти, що будемо вживати заходи. Росія повинна мати на увазі, що наших військових можливостей буде достатньо, щоб знищити російські війська в Сирії за 3 дні», – заявив Мухаммед Бен Салман.

Спадкоємець відомий тим, що працює по 16 годин на день, дуже енергійний і амбітний. Останнім часом він в ряді випадків на прохання батька фактично представляв свою країну на найвищому рівні.

Читайте також:
Напередодні Міжнародного дня вшанування жертв Голокосту у центрі міста Тампере спалено прапор Ізраїлю.
15:15
Голова Комісії з безпеки й співробітництва в Європі Роджер Вікер висловив стурбованість поточною політичною ситуацією в Грузії.
11:55
Франція не веде офіційних статистичних даних про етнічну приналежність.
11:13
Низка громадських організацій і органів самоврядування Франції подали позов на паливну компанію "Total".
09:25
За словами Трампа Болтон зробив заяву виключно для піару.
09:03
Причина смерті 51-річного священослужителя поки що невідома.
01:49