Мухи, Коля, «каклєта» ​і Зеленський

Опінії
21.04.2021, 09:48
Мухи, Коля, «каклєта» ​і Зеленський

"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".

Журналіст

Ви ж пам'ятаєте, друзі, як рік тому Тищенко і його ресторан мали всіх у носі. Весь бізнес тоді потерпав від карантину і тільки Колін "Велюр" працював як годинник.

Зеленський мусив навіть проводити бесіду зі своїм дружбаном. "Гарант" пояснював Колі: у цій країні закон – ​один для всіх.

Однак Тищенко цей урок не засвоїв. Під час чергового локдауну він закотив вечірку на честь своєї дружини у готелі, яким керує дружина Олександра Скічка.

Колі начхати на Зеленського. Йому по цимбалах на громадську думку, бо він усіх "мав на увазі".

Кум Андрія Єрмака відчуває справжнім господарем життя, де закон це – ​він.
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
31 січня, 09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01