Муляє очі нафантазований «сепаратизм»?

Опінії
04 липня, 16:45
Муляє очі нафантазований «сепаратизм»?

Особливо швидко звикає до теплої ванни челядь. Доки господар з неї відлучився.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Панове, ми твердо і здавна вгніздилися на радикально антирашистській позиції. Також вважаємо, що слід викорінювати чуже з усіх без винятку сфер – економіки, культури, побуту з пельмєнями включно. «Вєлікая» література, наскрізь просякнута ординським шовінізмом, зрештою привела зайд до нашого вишневого садка. Вкотре. Не на гостини. Викорчувати.

Але «все якось так» (Л. Костенко) – минуле туманіє рашистськими тінями, куди від нього? Згляньтеся і не картайте надто за совкові палімпсести. 

Спала на думку трагічна у підсумку доля їхнього «останнього романтика у спідниці»  Юлії Друніної, бо самогубці полишають світ не через «щастя через край».   

Так ото, дуже відома радянська поетеса, на чию честь зазіхав чи не увесь цвіт Союзу письменників СРСР, було заплутàла у своїх лірико-громадянських рядках. Її поезія не мислилась поза війною («світлокосий солдат Зінка»!), «побєдой» і ба, навіть поза «героями Афгану». Два десятиліття заміжжя у «Кеплера, як у бога, за пазухою», і раптом – перебудова, усе – «Горбачову під хвіст».  

Авжеж, не претендуючи на роль рецензента творчості чужої, зацикленої на бліндажах і солдатській крові сусідської поетикині, не можемо втямити юлиного поєднання оцього: «родом вона не з дитинства, а з війни», і навстріч – «до усього звикають люди, звикають до біди, до війни».

Уся «з війни» здатна до війни звикнути?! Мабуть, тільки вони, з отією зайвою хромосомою, й здатні. Бо, «звичка» до стану «можем повторіть» знищила людську подобу. Символізм якутської фекальної скульптури тому доказ. Як це – ліпити з гімна «Мислителя»? «Птіца-тройка» таки завезла за край… І до цього «польоту» доклала зусиль піснярка хворобливого окопного пафосу.

Оте людське, що наразі принишкло в кожному українцеві, німо голосить, благає зупинити вчинене маніяком божевілля, зачаїлося у єдиному прагненні до перемоги над звіром, звикне до Бучі, руїн драмтеатру у Маріуполі, вокзалу в Краматорську, кременчуцького «Амстора», бази відпочинку під Одесою, дитячих сліз і сліз за дітьми?!! Страшного упевнення, що кожне завивання сирени – сповіщення про чиюсь загибель?!!

Перепрошуємо, ковток води. Воїн ЗСУ, убий руського!

… Так, на чому було зупинилися? Бо збилися на чужу Юлю.

Мер Дніпра Борис Філатов звинуватив прем'єра Дениса Шмигаля у демонстративному блокуванні дозволу органам самоврядування  витрачати наявні кошти на потреби армії. 

Якщо комусь ліньки сходити за посиланням, резюмуємо: прем'єра теж застукав когнітив. Яке «Prozoro» для воєнних закупівель у воєнний час?

Публікувати перелік спорядження, засобів, номери частин та їх дислокацію? Розводити паперову тяганину, коли ЗСУ потребують той тепловізор, бронік, байрактар негайно?!

Джмелі покусали? Чи, може, все простіше: Філатов зазіхнув на найвеличнішого наполєона всіх часів і народів? І об'єднані єдиним ефіром ліплять з Філатова очільника ще однієї «ДНР»? Дніпровської народної. Ти диви, мовляв, який самостійник. У них він один –  бо-не-втік.

Можливий варіант і жаб'ячого втручання. Давить, заздрісниця, «паркетного прем'єра за штатним розкладом». Подейкують, що й відпустку прибиральниці на Грушевського підписує не прем'єр, і погоджують її не з Єрмаком навіть. А щоб Філатов М777 («три сокири»  ̶  влучно!) придбав за свої?! Ну-ну.    

А ви про «до всього звикають люди»… Особливо швидко звикає до теплої ванни челядь. Доки господар з неї відлучився.

Читайте також:
Опінії
Мені дуже крінжово, коли окремі пані вбачають у ній приклад сильної жінки до наслідування. Тоді й путін - приклад сильного чоловіка.
28 листопада, 12:15
Світ
Повернення у президентське крісло троцькіста, який відсидів за корупцію, Луїза Інасіу Лули да Сілви погіршить економічний стан Бразилії.
06 листопада, 20:56
Світ
Ексцентричний мільярдер і меценат із дивними політичними вподобаннями Ілон Маск остаточно прибрав до рук одну з найбільших соціальних мереж.
31 жовтня, 17:34
Світ
Новим очільником міністерської Комісії у справах болгар за кордоном президент Румен Радєв призначив українофоба Костадіна Костадінова.
31 жовтня, 08:12
Політика
Риторика головної опозиційної парламентської фракції стає дедалі проросійськішою, деякі народні обранці навіть закликають Україну до миру.
30 жовтня, 19:29
Світ
Президентська адміністрація Джозефа Байдена може втратити двопартійну підтримку Конґресу. Прихильники Дональда Трампа пішли va banque.
20 жовтня, 17:27