Мусульманські держави лицемірні, – радник держсекретаря США

ПОЛІТИКА
31.08.2023, 17:28
Мусульманські держави лицемірні, – радник держсекретаря США
Фото: Останній Бастіон

Лідери країн, де панує іслам, радо співпрацюють із диктаторами, але ображаються, коли їхніх єдиновірців карають за порушення у демократіях.

Про це заявив ветеран американської дипломатії та спеціальних служб Едвард Люттвак, який нині є радником державного секретаря Ентоні Блінкена, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, коли десь на Заході провокатори привселюдно спалюють Коран, у Тегерані, Каїрі та Ер-Ріяді відразу зчиняється ґвалт, натомість, коли у Китаї мільйони мусульман зазнають репресій, терору і геноциду, – там мовчать.

«Сі Цзіньпін розуміє проблему уйґурського регіону Сіньцзян: необхідно й надалі просувати китаїзацію ісламу. Тобто, Комуністична партія планує виховати таке покоління, яка не орієнтована на Коран, але орієнтується на цитатник Мао Цзедуна. Цей дисонанс відбувається у той час, коли в ООН мусульманські делегації поголовно голосують за всі ініціативи та пропозиції КНР», – слушно зауважує Едвард Люттвак.

Радник Блінкена наголосив на лицемірстві еліт ісламських країн, які спокійно дивляться, як комуністичний режим у Китаї бульдозером зносить мечеті, а мусульман гноять у концентраційних таборах.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що масштаб свавільного та дискримінаційного затримання уйґурів підпадає під міжнародні злочини, зокрема, – злочини проти людства.

Читайте також:
Політика
Сі Цзіньпін не припиняє освоювати азійські простори від Пхеньяну до Анкари. Нині в його сіті потрапив і режим Ільгама Алієва.
05 липня, 19:25
Світ
Загроза того, що КНР повторить криваву авантюру РФ, загарбавши сусідню країну, зростає. Сі Цзіньпіну потрібна «маленька переможна війна».
03 липня, 08:27
Світ
Китай сильно роздратований поведінкою путіна, але наслідки будуть не швидко і не явно. Погано, що візит у КНДР дасть армії РФ зброю і людей.
28 червня, 12:38
Світ
На тлі активізації талібів і угруповання ХАМАС спадкоємці справи Усами бін Ладена також не бажають лишатися осторонь доленосних подій.
11 червня, 08:26
Світ
Другий президент Узбекистану вважає за потрібне триматися рівночасно прокитайського і проросійського курсу. Тож Україну не підтримуватиме.
28 травня, 21:40
Світ
Радикальному пуштунському ісламістському рухові бракує коштів. Після захоплення влади в Афґаністані таліби відновлюють дикунські практики.
02 травня, 08:12