Мусульманські держави лицемірні, – радник держсекретаря США

ПОЛІТИКА
31 серпня, 17:28
Мусульманські держави лицемірні, – радник держсекретаря США
Фото: Останній Бастіон

Лідери країн, де панує іслам, радо співпрацюють із диктаторами, але ображаються, коли їхніх єдиновірців карають за порушення у демократіях.

Про це заявив ветеран американської дипломатії та спеціальних служб Едвард Люттвак, який нині є радником державного секретаря Ентоні Блінкена, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, коли десь на Заході провокатори привселюдно спалюють Коран, у Тегерані, Каїрі та Ер-Ріяді відразу зчиняється ґвалт, натомість, коли у Китаї мільйони мусульман зазнають репресій, терору і геноциду, – там мовчать.

«Сі Цзіньпін розуміє проблему уйґурського регіону Сіньцзян: необхідно й надалі просувати китаїзацію ісламу. Тобто, Комуністична партія планує виховати таке покоління, яка не орієнтована на Коран, але орієнтується на цитатник Мао Цзедуна. Цей дисонанс відбувається у той час, коли в ООН мусульманські делегації поголовно голосують за всі ініціативи та пропозиції КНР», – слушно зауважує Едвард Люттвак.

Радник Блінкена наголосив на лицемірстві еліт ісламських країн, які спокійно дивляться, як комуністичний режим у Китаї бульдозером зносить мечеті, а мусульман гноять у концентраційних таборах.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що масштаб свавільного та дискримінаційного затримання уйґурів підпадає під міжнародні злочини, зокрема, – злочини проти людства.

Читайте також:
Економіка
Іноземні інвестиції стимулюватимуть економіку Таїланду, яка, як очікується, зросте на 2,8% до кінця року
24 вересня, 15:55
Світ
У разі, якщо іранська армія чи інші збройні формування вдеруться в Азербайджан, турецькі війська швидко дадуть відповідь.
10 вересня, 16:01
Світ
70-річний Хун Сен перебуває при владі в Камбоджі з 1985 року – лише лідери Камеруну та Екваторіальної Гвінеї обіймали свої посади довше.
22 липня, 09:11
Світ
Діючий ракетний корвет ВМС Індії прямує до В'єтнаму як подарунок.
30 червня, 13:48
Світ
Зростають побоювання щодо загрози громадянської війни у одному зі штатів Індії
22 червня, 08:31
Світ
Духовний лідер послідовників буддизму Хамбо Лама (у миру Дамба Аюшеєв) вкотре публічно підтримав геноцидну війну проти України.
19 квітня, 20:25