МВФ погіршив прогноз по економіці Росії та Україн

ЕКОНОМІКА
09.10.2015, 09:34
МВФ погіршив прогноз по економіці Росії та Україн

Міжнародний валютний фонд знизив прогноз по світовій економіці і обіцяє продовження рецесії в РФ.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікував у вівторок, 6 жовтня, нову редакцію прогнозу по світовій економіці. У доповіді поданий погіршений прогноз щодо розвитку економіки Росії на 2015-16 роки. Падіння ВВП Росії за підсумками поточного року очікується на рівні 3,8 відсотка, тоді як в липневій доповіді йшлося про 3,4 відсотка.

Також погіршилися прогнози і на 2016 рік. Якщо раніше МВФ передбачав невелике відновлення на рівні 0,2%, то згідно з новою доповіддю, рецесія в Росії триватиме, і обсяг ВВП зменшиться на 0,6%. Експерти вважають, що причиною триваючого спаду в російській економіці стало падіння цін на нафту, а також санкції Заходу щодо РФ.

МВФ зберіг прогноз падіння економіки на Україні. У доповіді говориться, що спад складе 9% при інфляції 50%. У 2016 році інфляція в країні сповільниться до 14,2%, наголошується в документі.

У доповіді також знижений загальний прогноз по світовій економіці. Її зростання за підсумками 2015 року становитимуть 3,1%, а в 2016 році - 3,6%, що на 0,2 процентних пункти менше в порівнянні з липневими даними.


Читайте також:
Економіка
Ціни на нафту підскочили більш ніж на 7% і перетнули позначку 100 доларів за барель.
13 квітня, 11:32
Економіка
В аеропортах у Європі може виникнути дефіцит палива для літаків, якщо Ормузьку протоку не відкриють за три тижні.
11 квітня, 06:08
Економіка
Частка долара у світових резервах впала до мінімуму за останні 25 років.
30 березня, 21:27
Економіка
Як програма паливного кешбеку приховує ріст податкових надходжень та не зупиняє інфляцію.
30 березня, 11:53
Економіка
Банк Франції завершив репатріацію своїх золотих запасів зі Сполучених Штатів.
26 березня, 11:30
Економіка
У команді лідера США Дональда Трампа аналізують наслідки різкого стрибка цін на нафту до 200 доларів за барель.
26 березня, 08:34