МВС передало до суду справу чиновника з Луганської ОДА, “який завдав державі збитків на 3 млн грн

ВІЙНА
30.12.2020, 14:35
МВС передало до суду справу чиновника з Луганської ОДА, “який завдав державі збитків на 3 млн грн
Фото: YouTube

Він уклав з приватною компанією договір підряду, завищивши вартість ремонтних робіт мосту через р. Сіверський Донець.

На Луганщині керівник підрозділу облдержадміністрації постане перед судом за збитки у понад 3 мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба МВС на сторінці у Фейсбук.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2019 року, обіймаючи посаду начальника одного з управлінь Луганської ОДА, чиновник уклав з приватною компанією договір підряду щодо проведення ремонтних робіт мосту через р. Сіверський Донець у Станично-Луганському районі. При цьому вартість згаданих робіт була завищена на 3,37 мільйона гривень”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що сума завданих обласному бюджету збитків підтверджується експертним висновком.

Нагадаємо, що мова йде як раз про міст який був зруйнований внаслідок бойових дій. Іншу сторону річки у Станично-Луганському районі продовжують контролювати проросійські терористи. 
 

Читайте також:
Опінії
Севгіль Мусаєва та Михайло Ткач відбілюють партнерів Фіали, які заплатили за Галущенка.
вчора, 12:45
Кримінал
«Схеми» дізналися, хто це зробив.
26 червня, 19:43
Кримінал
У чому підозрюють депутата Сергія Бєлашова.
26 червня, 12:00
Новини
Колишнього комерційного директора «Укргазвидобування» Максима Горбатюка затримали за розтрату 62 мільйонів гривень.
26 червня, 10:00
Кримінал
Апеляційна палата направила справу на новий розгляд до суду першої інстанції.
25 червня, 18:59
Кримінал
Правоохоронці навідалися до майданчика Хмельницької АЕС, там тривають слідчі дії.
25 червня, 11:14