На 10-му році війни Верховна Рада вирішила перевірити конституційність перебування ЧФ росії у Криму

Опінії
01 квітня, 13:37
На 10-му році війни Верховна Рада вирішила перевірити конституційність перебування ЧФ росії у Криму

Народні депутати хочуть перевірити на конституційність міжнародний договір, який давно втратив чинність

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Як повідомляє прес-служба Конституційного суду України, до КСУ надійшло конституційне подання 49 парламентаріїв щодо відповідності Конституції України угоди від 21 квітня 2010 року між Україною та рф із питань перебування чорноморського флоту російської федерації на території нашої держави, ратифікованої законом України від 27 квітня 2010 року № 2153-VI «Про ратифікацію угоди між Україною та російською федерацією з перебування флоту російської федерації на території України».

Тема важлива й актуальна: оскільки Україна не перебуває в стані війни з російською федерацією, без рішення КСУ неможливо розібратись, чи відповідає Конституції України подальше перебування в Криму Чорноморського флоту росії.

Ба більш того:  росія федеральним законом від 2 квітня 2014 року №38-ФЗ в односторонньому порядку припинила дію всіх угод, які стосуються перебування Чорноморського флоту рф на території України, і тому народні депутати хочуть перевірити на конституційність міжнародний договір, який давно втратив чинність.

Сподіваюсь, що суддею-доповідачем буде призначений в.о. голови Конституційного Суду України Сергій Головатий.

Хто-хто, а він точно знає, чи відповідає Конституції України угода від 21 квітня 2010 року про подальше перебування чорноморського флоту росії на території нашої держави, оскільки саме Сергій Петрович у бутність народним депутатом від Партії Регіонів голосував 27 квітня 2010 року за її ратифікацію.

Читайте також:
Війна
Своїм свята і гастролі, а українців в окопи.
13:05
Політика
На планеті майже 200 країн і всі вони мають свої власні проблеми і свій внутрішній порядок денний. Ми не в центрі світу.
вчора, 20:30
Політика
Чому шкідникам державного масштабу дозволено обливати брудом наших захисників? Очевидно, що цим процесом керують із Банкової.
06 грудня, 19:01
Опінії
Не люблять вони нашого президента...
03 грудня, 10:28
Позиція
У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»
02 грудня, 11:40
Політика
Арестович не сказав, коли повернеться в Україну, проте похизувався багаторічною дружбою із Залужним.
24 листопада, 18:00