На Азію чекає велика війна

СВІТ
26 вересня, 17:45
На Азію чекає велика війна
Фото: Business Insider

Індія готова застосувати війська у разі провокації зі сторони комуністичного Китаю на спірній території у Гімалайських горах.

Таку інформацію 25 вересня оприлюднило видання "The Times of India".

Загони індійської армії, розміщені на лінії фактичного контролю на кордоні з КНР у високогірному регіоні Ладакх, вже отримали від командування наказ відкривати вогонь у рамках самооборони.

Своєю чергою китайські збройні сили називають подібний крок недружнім, оскільки він сприяє подальшій напруженості у регіоні.

Варто зауважити, що ескалація конфлікту між ядерними країнами, якими є Індія і КНР, стала можливо після перестрілки на спірній ділянці кордону цьогоріч у червні.

Кілька раундів двосторонніх перемовним на різних рівнях за останні три десятиліття досі не змогли вирішити територіальну суперечку за остаточну приналежність регіону Ладакх.

Читайте також:
Влада РФ стежить за подіями на Кавказі, щоби потім екстраполювати їх на Сході України.
29 вересня, 08:51
За ухвалення проєкту постанови, якою затверджено відповідну заяву, проголосували 228 депутатів за мінімально необхідних 226.
15 вересня, 16:47
Україна розраховує найближчим часом отримати реальну військову допомогу від Британії, в тому числі значний контракт на летальну зброю.
28 серпня, 19:05
З боку Лівану по ізраїльських солдатах відкрили вогонь
26 серпня, 15:45
Ненависть, із якою російська пропаганда демонізує ЄС, США і НАТО, свідчить про неспроможність Кремля бути гідним суперником.
26 серпня, 11:06
Країни проведуть спільні військові навчання у Середземному морі з 26 по 28 серпня.
25 серпня, 19:41