На Дніпропетровщині СБУ викрила чиновників, які "торгували" статусом УБД

КРИМІНАЛ
26.07.2021, 14:34
На Дніпропетровщині СБУ викрила чиновників, які "торгували" статусом УБД
Фото: сайт СБУ

Військові, які жодного дня не перебували на передовій, оформлювали статус учасника війни й отримували відповідні пільги.

Служба безпеки України викрила схему "продажу" статусу учасника бойових дій.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що протиправний механізм діяв з жовтня 2020 року. За цей час «послугами» зловмисників скористалися декілька десятків осіб.

На Дніпропетровщині СБУ викрила чиновників, які

"За наявною інформацією, схему організували посадовці одного з військових гарнізонів Дніпропетровщини. За документами, вони відправляли військовослужбовців до зони проведення ООС, але фактично останні залишались за місцями постійної дислокації", - інформують в СБУ.

За даними працівників спецслужби, після закінчення строків відрядження до ООС, військовослужбовці, які жодного дня не перебували на передовій, оформлювали собі статус учасників бойових дій з відповідними пільгами та державними виплатами.

Коштувала така "послуга" 50% від щомісячної премії у 20 тис. грн, що встановлювалась їм на час перебування в зоні проведення ООС.

В межах кримінального провадження чиновнику-організатору схеми повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службової особи) Кримінального кодексу України.

Читайте також:
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08 квітня, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18 березня, 19:14
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15 січня, 15:42
Новини
Українські орли не ловлять мух, адже у них є вища мета.
27.12.2021, 14:09
Світ
Співробітники Центрального розвідувального управління США мають прямий стосунок до творця криптовалюти Bitcoin.
10.12.2021, 12:29
Світ
Внаслідок ураження новою зброєю американський персонал та їхні рідні зазнали серйозних пошкоджень мозку.
25.11.2021, 15:54