На Харківщині СБУ викрила спонсорів міжнародного тероризму

КРИМІНАЛ
15.12.2020, 12:36
На Харківщині СБУ викрила спонсорів міжнародного тероризму

Група уродженців однієї з країн Близького Сходу здійснювала грошові перекази організаціям, причетним до терористичної діяльності.

Станом на тепер фігуранти провадження за частиною 2 статті 28 і частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України затримані й перебувають під слідством.

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті Служби безпеки України.

Двоє зловмисників переправляли валютні кошти через заборонену систему фінансових розрахунків; серед їхніх клієнтів були особи, залучені у розгалужену міжнародну терористичну мережу.

«Співробітники СБУ затримали одного з фігурантів під час отримання від "симпатиків" понад 7000 доларів США, які призначалися для фінансування однієї з терористичних організацій. Під час обшуків за місцями проживання учасників групи правоохоронці вилучили фінансову документацію та чорнові записи із відображенням руху коштів, а також інші докази протиправної діяльності. Наразі двом учасникам групи слідчими органів безпеки повідомлено про підозру у вчиненні злочину», – прокоментували у пресслужбі СБУ.

Також у спецслужбі наголосили, що під час досудового розслідування триває встановлення всіх осіб, причетних до створення каналу фінансування тероризму; перевіряється точна сума коштів, яку перерахували фігуранти через неформальну платіжну систему.

Читайте також:
Політика
Члена Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Михайла Ланьо таємним голосуванням обрали головою Мукачівської районної ради.
02 липня, 21:55
Війна
Окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів та підготовці до відновлення наступальних дій
28 березня, 14:15
Політика
Депутати Запорізької міської ради підтримали петицію, ініційовану місцевими патріотами, про встановлення пам'ятника Великому Кобзарю.
01.10.2021, 07:59
Полтава
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29.07.2021, 13:40
Політика
Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.
27.07.2021, 08:52
Економіка
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06.07.2021, 07:01