На Кременчуцькому НПЗ через загорання зупинили відвантаження пального

ПОЛТАВА
13.08.2018, 06:47

Кременчуцький НПЗ (компанія «Укртатнафта») 9 серпня зупинив відвантаження пального. Про це повідомили відразу три учасники ринку, передає enkorr.

За інформацією одного із трейдерів, на території заводу відбулося загорання, через що вийшла із ладу одна із технологічних установок. «Зранку на заводі відбувся інцидент. Була пожежа і нас повідомили , що 3-4 дні відвантаження не буде»,- розповів менеджер однієї із компаній, який побажав залишитися невідомим.

Як повідомив enkorr, в головному управлінні ДСНС України в Полтавській області заявили, що інформації про загорання до них не надходило.

Проте інформатор enkorr на Кременчуцькому НПЗ підтвердив факт загоряння та зупинку відвантаження. Зокрема, дизпалива на 3-4 дні, а бензину- попередньо на 10 днів. На заправках же продукт буде за рахунок залишків із заводу.

Деякі трейдери, які мають терм-контракти з «Укртатнафтою», 9 серпня зняли пропозиції по кременчуцькому пальному в оптовому сегменті.

Нагадаємо, що за результатами 2017 року ПАО «Укртатнафта», найбільший в Україні нафтопереробний завод, отримав рекордний для себе збиток у 2,4 млрд грн.

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56