На мітинг Олександра Шамоти люди прийшли через переконання та адмінресурс

ПОЛТАВА
10.10.2020, 11:55
Мітинг Олександра Шамоти "Ні_закриттю"
Мітинг Олександра Шамоти "Ні_закриттю"

Анонсований мітинг "Ні_закриттю" відбувся, але щирість його учасників під сумнівом.

В.о. міського голови Олександр Шамота зібрав велелюдний мітинг у центрі Полтави. Кількадесят людей зібрались біля пам'ятника Слави у Корпусному саду, щоб висловити своє "Ні_закриттю", тобто, незгоду із запровадженням жорстких карантинних обмежень. Переважна більшість з них була у масках.

Учасники мітингу
Учасники мітингу

Першими на акцію прийшли представники поліції. Як нам пояснили у групі комунікації, правоохоронці будуть стежити за дотриманням постанови №641 Кабміну, яка стосується карантинних заходів. На порушників визначеного порядку будуть складатися адмінпротоколи.

Одна з учасниць мітингу
Одна з учасниць мітингу

Ближче до 10:00 стали збиратися й учасники акції. Нашу увагу привернула дівчина, яка проводила перекличку серед учасників. Представитись та пояснити, чому вона проводить облік учасників заходу, дівчина не змогла. У свою чергу, в.о. міського голови та ініціатор мітингу Олександр Шамота сказав, що не знає, хто займається обліком учасників його акції.

Люди, які сказали, що НЕ є організаторами мітингу
Люди, які сказали, що НЕ є організаторами мітингу

"Останній Бастіон" дізнався в учасників мітингу, що їх привело. Пропонуємо вашій увазі їх відповіді.

Олена, працівниця торгівлі.

"Я рідко беру участь у подібних заходах, а про цей мітинг дізналася від близьких. Я не злякалася коронавірусу, тому що це "брєд". Я працюю продавцем і нічого подібного не чула, не знаю і не хочу знати. А жити без грошей я не хочу. Під час карантину навесні нам нічого не компенсували".

Антон, член однієї з партій.

"Я прийшов сюди з близькими. Про захід дізнався від однопартійців. Я не впевнений, що мене не зачепить коронавірус, але я впевнений, що дотримання вимог − носіння маски, застосування антисептику та дотримування правил гігієни допоможе вберегтись. Але якщо закрити всі робочі місця, то людям нізащо буде жити. Тим паче, що зовсім скоро почнеться сезон опалення, витрати на комуналку зростуть. Тож ми готові піти на карантин, але хочемо отримати відповідні умови від держави"

А ще одна людина просто сказала − мене сюди пригнало керівництво за місцем роботи. З етичних міркувань ми цю людину не називаємо. Але її відповідь вичерпно пояснює, навіщо дівчина з планшетом проводила перекличку учасників мітингу.

Читайте також:
Окупаційна адміністрація півострова Крим оголосила про проведення процедури загального щеплення населення від коронавірусу.
19 січня, 13:04
Перша партія ліків проти коронавірусу у кількості 9750 доз для щеплення 4875 громадян вже прибула до Естонії.
26.12.2020, 19:02
Для виготовлення одного такого стільця потрібно 1 500 масок.
16.12.2020, 12:58
Критична епідеміологічна ситуація у Пирятинській громаді змусила новообраного міського голову Андрія Сімонова фінансово підтримати лікарів.
12.12.2020, 19:04
Обмеження будуть діяти з 8-го по 24 січня 2021 року.
09.12.2020, 20:16
У разі потрапляння до Білого дому висуванець Демократичної партії США планує провести масштабну кампанію щеплення співгромадян.
09.12.2020, 13:35