На московських болотах істерика

07 квітня, 17:05
На московських болотах істерика

Сенат США прийняв рішення про активацію програми ленд-лізу для України

Кремль відреагував на рішення Сенату США щодо активації програми ленд-лізу, який дозволить прискорити надання військової допомоги Україні. Там заявили, що це може мати «негативний ефект» у переговорах між Україною та московією.

«Накачування України зброєю у різних форматах не сприяє успіху на російсько-українських переговорах. І, звичайно, це швидше матиме негативний ефект», – сказав речник кремлівського бункерного щура дмитро пєсков, його слова вже цитують всі пропагандистські "ЗМІ" московії.

Сенат США одноголосно ухвалив закон, який уповноважує президента Джо Байдена активувати програму ленд-лізу. Востаннє цю програму було прийнято під час Другої світової війни.

Документ, відомий як «Закон про ленд-ліз про оборону демократії України від 2022 року», прискорить передачу в Україну важливого військового озброєння та інших критичних поставок за рахунок скорочення бюрократичної тяганини. Він дозволяє де-факто дарувати озброєння з положеннями, які передбачають, що країни-одержувачі виплатять їх вартість США пізніше.

Неясно, чи Палата представників розгляне прийнятий Сенатом закон про ленд-ліз перед тим, як обидві палати покинуть Вашингтон у четвер на попередньо заплановану двотижневу перерву. Очікується, що Палата представників ухвалить законопроєкт про торгівлю з московією після голосування Сенату у четвер вранці.

Свого часу ленд-ліз дозволив союзникам США у Європі перемогти нацистську Німеччину на чолі з адольфом гітлером. Тепер програма має допомогти Україні здобути перемогу над московією на чолі з володимиром путіним.

Читайте також:
Світ
Україна зараз більше, аніж будь-коли потребує підтримки та рішучості від країн Великої сімки
вчора, 15:25
Світ
На саміт вже прибув президент США Джо Байден. Лідери G7 планують посилять тиск на росію
вчора, 09:35
Світ
Країна прагне більшої кількості військ і хоче підвищити готовність союзних сил у разі загрози
25 червня, 16:47
Світ
Молдова приєднається до нових санкцій ЄС проти росії
25 червня, 16:15
Війна
"Українцям потрібна допомога, щоб змінити динаміку на Донбасі, в Сіверськодонецьку, а потім у районі сухопутного мосту на півдні"
24 червня, 14:13
Світ
Резолюцію підтримали 529 євродепутатів
23 червня, 13:33