На наступній зустрічі у форматі "Рамштайні" обговорять посилення української ППО

СВІТ
24.05.2023, 10:05
На наступній зустрічі у форматі "Рамштайні" обговорять посилення української ППО

Також буде обговорюватися надання боєприпасів та передачу Україні F-16, - Пентагон

Наступна зустріч у форматі "Рамштайн" буде присвячена посиленню української ППО, наданню боєприпасів та передачі літаків F-16.

Як передає медіа агенція "Останній Бастіон", про це у вівторок на пресбрифінгу повідомив речник Пентагону Пет Райдер.

"У цій контактній групі, як і на інших, усе розпочнеться з того, що Україна надасть огляд поточної ситуації з безпекою в країні й розповість про свої найнагальніші потреби. Тому я очікую, що наземна протиповітряна оборона й надалі залишатиметься пріоритетною темою обговорення, так само як і боєприпаси для забезпечення, знову ж таки, їхньої здатності вести бойові дії. А потім буде також дискусія про підготовку F-16", - зауважив Райдер.

Він також зазначив, що навчання українських пілотів відбуватимуться за межами України, на майданчиках у Європі.

"Стосовно більш детальної інформації і того, коли ці навчання розпочнуться, як ці літаки будуть надані й хто їх надасть, я не можу сказати", - додав речник Пентагону.

Читайте також:
Війна
До пакета увійшли 120 тисяч безпілотників, ракети ППО та сотні тисяч снарядів.
15 квітня, 15:05
Війна
Шість літаків-винищувачів F-16 Норвегія пообіцяла передати ще у 2023 році. На сьогодні жоден із обіцяних літаків не прибув до України.
15 квітня, 09:38
Війна
Шість винищувачів F-16, які Норвегія обіцяла Києву, досі не доставили в Україну. Всі вони перебувають на ремонтному цеху в Бельгії.
08 квітня, 20:57
Війна
«Словаччина не буде бігати як поранений олень у кризі ЄС», – заявив Фіцо.
12 січня, 07:12
Війна
Зеленський, де українські надра, де порти, де інфраструктура? А вигаданий борг у кількасот мільярдів?
02.12.2025, 17:05