На «Останній Бастіон» здійснена потужна хакерська атака

ПОЛТАВА
19.11.2014, 07:32
На «Останній Бастіон» здійснена потужна хакерська атака

Зі вчорашнього вечора впродовж кількох годин шкідливий код перенаправляв користувачів з окремих публікацій нашого сайту на сторонній веб-ресурс, тим самим не даючи змоги ознайомитися з матеріалами «Останнього Бастіону».

Несанкціоноване перенаправлення здійснювалося з окремих новинних та розслідувальних публікацій.

У редакції є підстави підозрювати, що хакерську атаку замовив один з суддів Конституційоного суду України Олександр Касмінін та оплатили судді Апеляційного суду Полтавської області. Зокрема його голова Андрій Рябішин. Наша думка базується на тому, що несанкціоноване втручання в роботу сайту було здійснене з Києва, а модифікації піддались тільки сторінки, які містять наші майнові розслідування стосовно Рябішина та інших суддів, а також окремі корупційні розслідування, що стосуються їхньої діяльності. Кульмінацією стала вчорашня публікація про прописку в нетрях Андрія Рябішина, що маскує від майнової люстрації. Саме після її розміщення була здійснена хакерська атака.

Наші технічні спеціалісти оцінюють ресурс атаки у вартість 120-150 тисяч доларів.

Зловмисники перенаправляли читачів з наших публікацій на сторінку порносайту. Вочевидь демонструючи свої вподобання. Або погрожуючи.

Ми перепрошуємо у своїх читачів за тимчасові незручності.

Станом на ранок 19 листопада стабільна робота сайту відновлена. Всі публікації доступні для ознайомлення.


Читайте також:
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
вчора, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
вчора, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33