На Полтавщині 207 дітей знаходяться на обліку в міліції

ПОЛТАВА
02.10.2014, 11:28
 На Полтавщині 207 дітей знаходяться на обліку в міліції

За цей рік працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області виявили 207 кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми.

З них скоєно 5 навмисних вбивств, 1 тяжке тілесне ушкодження, 1 зґвалтування, 114 крадіжок майна, 16 пограбувань, 2 розбійні напади, 12 шахрайств, 1 хуліганство та 3 наркозлочини.

Про це повідомила начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Жанна Ахіджаян.

За її словами, в міліції велику увагу приділяють профілактиці дитячої злочинності. Проте, переконана начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС, цим мають займатися не лише міліціонери та педагоги, а в першу чергу – батьки.

«Ми спілкуємося з батьками. Важливо, щоб діти свій вільний час проводили не на вулиці. Є гуртки, секції, клуби. Ми самі організовуємо різноманітні брейн-ринги та КВНи», – розповіла Жанна Ахіджаян.

Також вона попросила батьків не соромитися і звертатися в міліцію, якщо виникають проблеми з законослухняністю їхніх дітей. Начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС наголосила – відразу ставити на облік в міліцію дитину, яка не вчинила кримінал, не будуть. Просто тут допоможуть спільними зусилля направити дитину на правильний шлях у житті, перевиховати.


Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03