На Полтавщині будують габаритно-ваговий контрольний комплекс

ПОЛТАВА
07.09.2018, 12:47

На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка розпочалось будівництво нового габаритно-вагового комплексу, призначеного для зважування вантажівок. Наразі триває спорудження спеціальної бетонної «кишені» для розміщення апаратури.

Зі слів прес-служби Полтавського облавтодору, траса «Дніпро-Решетилівка» користується неабияким попитом, через що перевізники часто порушують дозволені вагові норми товарів.

Проект реалізують в рамках наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Вимог до облаштування та технічного оснащення пунктів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування» від 28.07.2016.

В «Укртрансбезпеці» сподіваються, що новий комплекс забезпечить належну фіксацію перевантаження траси та допоможе запобігти швидкій руйнації дорожнього покриття.

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40