На Полтавщині горять торф’яники (відео)

ПОЛТАВА
03.09.2019, 15:09

Третій тиждень на Полтавщині горять торф’яники. Цього року вони палають в половині районів області. Аби їх погасити, залучили місцеві підрозділи пожежної охорони.

Лише вчора вогнеборці з підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України ліквідували більше 10 пожеж на відкритій території. Горіння зафіксовані у Полтавському, Кременчуцькому, Хорольському, Великобагачанському, Козельщинському, Котелевському та Глобинському районах. Внаслідок займань було знищено близько 40 гектарів сухої трави та очерету.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян з приводу обережного поводження з вогнем і закликає не спалювати сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Ці необдумані дії вкрай небезпечні і часто призводять до виникнення пожеж у приватних житлових чи господарських спорудах . Трава та сміття легко займаються від сірника або недопалка, а полум'я швидко розповсюджується на значні території.

Якщо під час відпочинку на природі або знаходячись на присадибній чи дачній ділянці помітили безупинне розповсюдження вогню, негайно повідомте до пожежно-рятувальної служби за номером 101, наголошують ДСНС.

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35