На Полтавщині меншає соціального хлібу. Ціну обіцяють «намагатися» стримувати

ПОЛТАВА
12.11.2014, 15:29
На Полтавщині меншає соціального хлібу. Ціну обіцяють «намагатися» стримувати

Констатуючи забезпечення населення Полтавської області соціальними сортами хлібу, директор департаменту агропромрозвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов повідомив, що пекарі не в повному обсязі отримують від держави підтримку дешевим зерном і, як наслідок, випікають менший від необхідного обсяг дешевого хлібу.

Взаємозобов’язання сторони виконують на три чверті.

«Меморандум порозуміння Полтавської ОДА з хлібопекарськими підприємствами та виробниками зерна про створення регіонального запасу продовольчого зерна для потреб виробництва хліба та фіксовані ціни на хліб простої рецептури в Полтавській області виконали на 76%» – сказав головний агрочиновник.

Разом з цим, виступаючи перед учасниками ринку, він запевнив, що на Полтавщині використають всі можливості, аби утримати ціну на соціальні види хліба до закінчення маркетингового року:

«Зараз працюємо із хлібопекарськими підприємствами і Аграрним фондом. Ми ведемо розмову, щоб хлібопекарські підприємства максимально закупляли борошно за встановленими цінами Аграрного фонду. Тому, я думаю, що надалі ми утримаємо ціну на соціальні види хліба і однозначно матимемо певний резерв».

У вересні Антимонопольний комітет завив, що 9 хлібозаводів Полтавської області завищують ціни на сорти хлібу для незахищених верств населення, крім цього не виконують зобов’язання по обсягах такого хлібу, який має складати 20% від загальної випічки.

Раніше Полтавська ОДА підписала Меморандум з провідними пекарнями на 2014-2015 маркетинговий рік, який фіксує вартість соціального хлібу на рівні 4,7 гривні за кілограм житньо-пшеничного, 5,3 гривні за кілограм пшеничного 1 ґатунку і 5,6 гривні за кілограм хлібу з суміші борошна вищого і 1 ґатунків.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00