На Полтавщині мобільні групи ДВК виїжджатимуть до виборців у захисних костюмах

ПОЛТАВА
24.10.2020, 15:25
Місцеві вибори-2020
Місцеві вибори-2020
Фото: Google

Після обходу осіб, які перебувають на самоізоляції, члени мобільної групи ДВК пройдуть тести на коронавірус.

У Полтавській області мобільні групи ДВК забезпечені необхідними засобами особистого захисту. Про це повідомила "Останньому Бастіону" голова Полтавської обласної ТВК Людмила Сердюк. За її словами, члени груп ДВК, які будуть обходити виборців на самоізоляції, будуть одягнені у захисні костюми.

"Спершу була проблема із забезпеченням захисними костюмами водіїв мобільних груп. Але тепер для них також є захисні костюми", повідомила голова облТВК.

Також Людмила Сердюк зауважила, що у співпраці з Департаментом охорони здоров'я ОДА забезпечено тести на коронавірус, які пройдуть усі члени мобільних груп після обходу.

У свою чергу, нагадаємо, що для голосування на місцевих виборах-2020 за місцем проживання необхідно було подати документи у свою ДВК не пізніше 23 жовтня. Якщо ж ви відчуєте симптоми респіраторних хвороб сьогодні або завтра, то зможете проголосувати в окремій кабінці.

Читайте також:
Шкільний вчитель, профспілковий діяч і віднедавна ультралівий політик Педро Кастільо став новим президентом Республіки Перу.
17 червня, 14:00
Саїф аль-Іслам Каддафі оголосив про висунення своєї кандидатури на президентські вибори, які відбудуться у Лівії в грудні 2021 року.
16 червня, 10:34
У неділю, 13 червня, на території Фінляндської республіки відбулися чергові вибори депутатів орґанів місцевого самоврядування.
14 червня, 11:34
Верховний Суд знову скасував протокол ЦВК, за яким Вірастюк переміг на довиборах у Раду
24 травня, 10:55