На Полтавщині не можна займатися раколовством

ПОЛТАВА
05 серпня, 06:08
На Полтавщині не можна займатися раколовством

Починаючи від сьогодні, 5 серпня, запроваджується сезонна заборона на вилов раків. Виявлених порушників каратимуть високими штрафами.

Відповідне оголошення на тижні оприлюднила пресслужба Державного агентства меліорації та рибного господарства України. Підкреслюється, що обмеження діятимуть для громадян до 20 вересня включно.

За вилов раків у цей період передбачено покарання від адміністративного штрафу до кримінальної відповідальності. Крім того, порушникам доведеться сплатити збитки у розмірі 3332 гривень за кожного виловленого рака.

«Задля збереження й охорони популяції раків у період їх другої линьби, коли найбільш вразливі, на переважній більшості рибогосподарських водних об'єктів України триватиме заборона на вилов. Водночас звертаємо увагу рибалок, що на водоймах Миколаївщини та у Дніпровсько-Бузькій гирловій системі Херсонської області заборона розпочнеться від 10 серпня», — пояснили у Держрибагентство.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у Котелевській громаді затримали ловця раків. Деякі громадяни свідомо порушують встановлені чинним законодавством України норми.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43