На Полтавщині не можна займатися раколовством

ПОЛТАВА
05 серпня, 06:08
На Полтавщині не можна займатися раколовством

Починаючи від сьогодні, 5 серпня, запроваджується сезонна заборона на вилов раків. Виявлених порушників каратимуть високими штрафами.

Відповідне оголошення на тижні оприлюднила пресслужба Державного агентства меліорації та рибного господарства України. Підкреслюється, що обмеження діятимуть для громадян до 20 вересня включно.

За вилов раків у цей період передбачено покарання від адміністративного штрафу до кримінальної відповідальності. Крім того, порушникам доведеться сплатити збитки у розмірі 3332 гривень за кожного виловленого рака.

«Задля збереження й охорони популяції раків у період їх другої линьби, коли найбільш вразливі, на переважній більшості рибогосподарських водних об'єктів України триватиме заборона на вилов. Водночас звертаємо увагу рибалок, що на водоймах Миколаївщини та у Дніпровсько-Бузькій гирловій системі Херсонської області заборона розпочнеться від 10 серпня», — пояснили у Держрибагентство.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у Котелевській громаді затримали ловця раків. Деякі громадяни свідомо порушують встановлені чинним законодавством України норми.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Дослідники довели справжність глобального потепління. Планетарні зміни вплинуть не лише на людство, а й на життя флори із фауною.
18 серпня, 12:04
Життя
Амбітний мегапроєкт покликаний не забезпечити водою кілька сотень тисяч мешканців. Мета — чергове позірне вихваляння королівської династії.
13 серпня, 21:46
Політика
Наперекір знищенню московитами греблі Каховського водосховища українська природа бере своє. Стан довкілля стабілізується.
14 липня, 12:45
Полтава
Для спостереження за лісовими масивами використовуються нові прохідні автомобілі та дрони. Порушників пожежної безпеки штрафують.
27 червня, 13:46
Політика
Таке рішення суперечить вимогам «Державної стратегії управління лісами України до 2035 року»
15 червня, 11:11
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09