На Полтавщині поменшало людей, які отримуватимуть субсидії (відео)

ПОЛТАВА
30.09.2019, 17:00

З першого жовтня 2019-го року в Україні запровадили монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Державну допомогу надаватимуть як готівкою, так безготівково.

Через банки субсидії призначатимуть на підставі заяв, поданих пільговиками в «Прозорий офіс» міста. Заяву необхідно подати з першого по п’ятнадцяте жовтня і вказати в заяві номер рахунку в Ощадбанку або відділення Укрпошти, якщо людина бажає отримувати готівку поштою.

У безготівковій формі субсидії будуть нараховувати всім пільговикам автоматично, без особистого звернення. Кошти надходитимуть на персональний особовий рахунок в Ощадбанку. А з рахунку гроші у автоматичному режимі будуть надходити на оплату житлових і комунальних послуг.

Цього року на Полтавщині опалювальний сезон розпочнеться 16 жовтня.

За даними департаменту праці та соціального захисту Полтавської облдержадміністрації минулого опалювальному сезоні на Полтавщині субсидію отримували 212 тисяч сімей. Середній розмір субсидії становив 1700 гривень.

Цього року в Україні запроваджено монетизацію субсидій. 144 тисячі одержуватимуть субсидію готівкою через пошту або банківську установу.

До 20 жовтня органи соціального захисту мають провести автоматичний перерахунок, і до 10 листопада сім’ї отримають повідомлення про нараховану субсидію, – запевняють в департаменті соціального захисту.

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35