На Полтавщині призначили голів семи райдержадміністрацій

ПОЛТАВА
21.03.2020, 16:00
На Полтавщині призначили голів семи райдержадміністрацій

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов представив нових керівників семи районних державних адміністрацій.

Головою Чутівської РДА призначили Тетяну Данільченко, Оржицької РДА – Романа Сидоренка,  Зіньківської РДА – Геннадія Хорошуна, Решетилівської РДА – Івана Черкуна, Лохвицької РДА – Тетяну Костенко, Котелевської РДА – Павла Лугового, Глобинської РДА – Наталію Величко.

Перед кожним керівником поставили завдання провести аудит діяльності адміністрації, ефективність ухвалених раніше рішень і сформувати свою команду.

Голова Глобинської РДА 28-річна Наталія Величко народилась у Глобиному.

За поданою 23 травня торік декларацією про доходи, Наталія Іванівна має будинок у Глобиному площею 76 м2. Власником є родич, даних про нього не вказує. За рік за місцем роботи в ТОВ «ГЛОБИНО АГРО» отримала 117 тис 711 грн.

ДОВІДКА:

Закінчила Національний університет «Юридична академія України імені Я. Мудрого» за спеціальністю «правознавство».

У 2014 році працювала головним спеціалістом із питань захисту державних таємниць прокуратури Глобинського району Полтавської області.

У 2016 році стала юрисконсультом юридичного відділу ТОВ «Інвестиційно-промислова компанія «ПОЛТАВАЗЕРНОПРОДУКТ», потім – юрисконсультом ТОВ «ГЛОБИНО АГРО».

Із 2019 року працювала провідним спеціалістом відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню природних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Голова Зіньківської РДА 52-річний  Геннадій Хорошун родом із села Ступки Зіньківського району.

Геннадій Хорошун
Геннадій Хорошун
Фото:Facebook

16 березня він подав декларацію про доходи за минулий рік, як перший заступник Зіньківського міського голови.

Має сина Максима і доньку Ярославу. Живе з Людмилою Сідак,  шлюб не зареєстрований.

Хорошун має дві квартири в Зінькові і приватний будинок у Ступках. Він власних 4 земельних ділянок у Ступках і 1 – в селі Проценки Зіньківського району.

Член його родини Людмила Сідак має квартиру в Зінькові і є власницею 4 земельних ділянок у селі Бірки і однієї ділянки в Ступках.

У власності Геннадія Хорошуна є автомобіль ВАЗ із причепом.

У Зіньківській міській раді за рік він отримав 309 тис 360 грн зарплатні, 35 тис 561 грн пенсії, 14 тис грн отримав за пай у «Бурат-Агро», 55 тис грн заробив на продажі продуктів тваринництва, 142 тис грн зарплатні отримав у Зіньківській школі і 13 тис грн – за здану в оренду ділянку товариству «Воскобійники».

ДОВІДКА:

Геннадій Хорошун закінчив Харківський зооветеринарний інститут за фахом «ветеринарія».

Трудову діяльність розпочав різноробочим колгоспу ім. Шевченка Зіньківського району Полтавської області. Після служби в армії та навчання став головним ветлікарем колгоспу.

В 1995 році працював провідним лікарем ветеринарної медицини Зіньківського районного підприємства державної ветеринарної медицини.

Був начальником Зіньківської районної лікарні держветмедицини, головним лікарем та головним державним інспектором ветеринарної медицини Зіньківського району.

У 2002 році – начальник управління державної ветеринарної медицини Зіньківської районної державної адміністрації, потім – начальник управління ветеринарної медицини в Зіньківському районі.

Із 2016 року працював на посаді заступника Зіньківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Голова Котелевської РДА 49-річний Павло Луговий народився в Котельві.

Павло Луговий
Павло Луговий
Фото:Facebook

Подав декларацію за минулий рік у лютому 2020-го.

Одружений із Оксаною Луговою, має доньку Руслану.

Задекларував два будинки і дві земельні ділянки в Котельві.

Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка («всесвітня історія»), Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України («державне управління»).

Після служби в армії був вихователем Котелевської ЗОШ №5, потім – Михайлівськопершої ЗОШ.

У 1997 році викладав фізкультуру та трудове навчання в Котелевській школі №5.

Із 1998-2003 – виконувач обов’язків директора, директор Котелевського районного центру соцслужб для молоді. Потім був начальником відділу з питань фізкультури та спорту Котелевської райдержадміністрації.

Із 2005 року – начальник відділу у справах молоді та спорту, заступник голови, начальник відділу культури і туризму, перший заступник голови Котелевської райдержадміністрації.

Голова Лохвицької РДА 38-річна Тетяна Костенко народилась у Чорнухах на Полтавщині.

За інформацією з декларації за минулий рік, Тетяна Костенко заміжня, має синів Андрія і Артема.

Має будинок і дві земельні ділянки в селі Красне Чорнухинського району. 5 земельних ділянок у Великобагачанському районі та дім у селі Довгалівка на Великобагачанщині зарестровані на чоловіка Тетяни Костенко, Юрія.

Також у декларації зазначені два автомобілі. Fiat Doblo записаний на Тетяну, а Dacia Logan – на її чоловіка Юрія.

Має майже 324 тис грн кредиту в банку. 664 тис 235 грн – дохід за підприємницьку діяльність.

ДОВІДКА:

Тетяна Костенко закінчила Полтавську державну аграрну академію (облік і аудит), Полтавський інститут економіки і права вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (правознавство).

Із 2002 по 2005 – провідний інженер філії Лохвицького відділення № 3087 Державного Ощадбанку України. Потім працювала землевпорядником і головним бухгалтером ПП «Меридіан» у місті Лохвиця.

Із 2005 – фізична особа-підприємець Костенко Тетяна Вікторівна.

Голова Лубенської РДА 50-річний Роман Сидоренко народився в селі Нижчий Булатець Лубенського району.

Роман Cидоренко
Роман Cидоренко
Фото:Facebook

За поданою в грудні декларацією, має недобудований будинок у місті Лубни і земельну ділянку, яка записана на матір. У розділі "доходи" подав інформацію про отримані ним і його матір’ю пенсії та гроші за оренду землі.

ДОВІДКА:

Закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого в Харкові.

Трудову діяльність розпочав у терапевтичному відділенні  Лубенської центральної районної лікарні.

Після служби в армії в 1990 році був масажистом фізкабінету, медбратом стоматкабінету і приймального відділення Лубенської центральної районної лікарні.

Із 1990 по 2008 роки служив у Лінійному управлінні на Південній залізниці.

У 2009 році став підприємцем у сфері нотаріальної та іншої юридичної діяльністі (м.Лубни Полтавської області).

Голова Решетилівської РДА 28-річний Іван Черкун народився в Решетилівці.

Іван Черкун
Іван Черкун
Фото:Facebook

У його декларації, поданій у березні торік за 2018-й, не зазначено ні земельних ділянок, ні житла, ні автомобілів, ні членів родини. Є інформація про 50 тис грн на банківському рахунку, майже 227 тис грн зарплати за рік на посаді заступника голови Решетилівської райдержадміністрації і 1265 грн соцвиплати.

ДОВІДКА:

Іван Черкун закінчив Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «економіка підприємства», магістр з економіки підприємтва.

Трудову діяльність розпочав приватним підприємцем, із 2011 по 2015 проходив службу в ЗСУ.

У 2016 році став заступником голови Решетилівської районної державної адміністрації.

Голова Чутівської РДА 47-річна Тетяна Данільченко народилася в селі Ялосовецьке Хорольського району.

Тетяна Данільченко
Тетяна Данільченко
Фото:Facebook

За поданою декларацією, має земельну ділянку і будинок у Чутовому. На посаді заступниці голови Чутівської райдержадманастрації отримала  244 тис 357 грн за рік. Заміжня, чоловік Едуард Вікторович.

ДОВІДКА:

Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка за фахом «російська мова і література, учитель російської мови і літератури».

Із 1994 року працювала вчителем української мови і літератури Филенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Чутівський район).

У 2003 році – начальник відділу з питань молоді та спорту Чутівської райдержадміністрації, потім начальник цього ж відділу.

Із 2014 року працювала заступником голови Чутівської райдержадміністрації.

Читайте також:
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
12:32
Полтава
Жодна із «злочинних» влад з 2000 року так і не застосувала, оскільки розуміла його необґрунтованість і несправедливість.
09:00
Полтава
24-річний уродженець Полтавщини поліг смертю хоробрих у боях Східному фронті. Проститися із захисником вийшла чи не вся громада.
вчора, 14:45
Полтава
Дрони, тепловізори, планшети й не тільки — так допомагають захисникам України наші земляки. Влада ж Полтави досі свідомо пасе задніх.
вчора, 06:10
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
23 квітня, 19:04
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» присмокталися до бюджету міста, ігноруючи війну. Добре, що є громади в області, які вкладаються в оборону.
23 квітня, 08:18