На Полтавщині продовжують газифікувати села і підприємства. Попри курс на зменшення газозалежності

ПОЛТАВА
23.11.2014, 14:03
На Полтавщині продовжують газифікувати села і підприємства. Попри курс на зменшення газозалежності

Обласні чиновники урочисто підключили до газопроводу село Брусове Семенівського району.

Раніше держава відмовилась фінансувати добудову цього газогону.

Будівництво було завершене силами області та місцевих підприємців.Основним лобістом та донором добудови ставмісцевий землекористувач та утримувач паїв–агрохолдінг "Астарта-Київ" - ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт".

Будівництво тривало 2 роки.

Газифікації віддалених сіл залишається складовою Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області та інших обласних програм. Нині Полтавська область газифікована на 85%. В планах обласних чиновників провести газифікацію сел Семенівського, Чорнухинського, Полтавського, Чутівського, Козельщинського районів. Чиновники продовжують вишукувати кошти на це в обласному бюджеті.

Раніше голова Полтавської облдержадміністрації заявляв про необхідність скорочення використання природного газу шляхом заміни газових котелень альтернативними – дров’яними солом’яними тощо.

На поточний опалювальний період уряд скоротив для області постачання газу на 30%. Після цього «Полтаватеплоенерго» заявило, що в разі якщо обмеження не буде зняте Полтавській області доведеться тимчасово вимикати опалення житлового сектору та зменшити температуру теплоносія.


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55