На Полтавщині продовжують самовільно використовувати землі

ПОЛТАВА
16.08.2018, 05:01

Нині за фактом самовільного зайняття землі сільськогосподарського призначення загальною площею майже 300 га відкриті кримінальні провадження ,- повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Установлено, що на території Лохвицького району на земельних ділянках сільськогосподарського призначення площею понад 150 га, за відсутності правовстановлюючих документів, вирощувалася кукурудза, пшениця, а також багаторічні насадження.

За фактом самовільного зайняття земельних ділянок Лохвицьким відділом Лубенської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 КК України.

Аналогічна ситуація і в с. Красне Кобеляцького району, де встановлено факт використання невідомою особою понад 60 га сіножатей, що відносяться до земель сільськогосподарського призначення, за відсутності правовстановлюючих документів чи відповідних розпоряджень.

На території Чорнухинського району виявили самовільно зайнятих земельних ділянок загальною площею майже 60 га.

За всіма фактами нині тривають досудові розслідування.

Довідково: за 7 місяців поточного року прокурорами Полтавської області до суду вже скеровано 9 обвинувальних актів у земельній сфері, у тому числі 6 – за фактами самовільного використання земель.

Також притягнуто до кримінальної відповідальності за ч.2 ст. 369-2 КК України колишнього керівника Дерземінспекції у Полтавській області, який отримав 757 тисяч гривень неправомірної вигоди від представника фермерського господарства за вплив на посадових осіб ГУ Держгеокадастру в Полтавській області для вирішення питання про продовження терміну дії договорів оренди землі загальною площею 88 га, що розташовані на території Лубенського району.

Читайте також:
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30