На Полтавщині розпочалася підготовка до весняного призову

ПОЛІТИКА
18 лютого, 13:11

В області стартувала кампанія по прийому юнаків на строкову військову службу.

За офіційними даними Полтавського обласного військкомату весною цього року необхідно призвати на 200 людей більше, ніж попереднього призову.

Загалом цього року кількість призовників по всій Україні має збільшитися на 25 %. Про це повідомив обласний військовий комісар Дмитро Губський на нараді в облдержадміністрації.

За його словами районним і міським військовим комісаріатам визначено мінімальну кількість призовників, яких до початку відправок 1 квітня потрібно зарахувати до складу команд поповнення в кількості 875 осіб.

Дмитро Губський також розповів про складнощі весняного призову, який співпадає з проведенням чергового етапу медичної реформи.

Через реорганізацію закладів охорони здоров’я виникають збої у проведенні медичних комісій. Відповідно до рапортів військових комісарів залишається невирішеним питання подальшого проходження медкомісій призовниками в Полтавському, Семенівському, Кобеляцькому районах.

У всіх інших районах і містах області питання проведення медичних комісій вирішено на місцевому рівні.

Читайте також:
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36
Засуджений просив у Верховного суду перекваліфікувати його дії на вбивство через необережність.
11 вересня, 13:41
Проєкт унормовує сплату податків військовослужбовцями.
10 вересня, 14:22
Злочинну групу, виявлену у лавах Збройних Сил України, притягнуть до відповідальності за розкрадання продуктів з військового шпиталю.
03 вересня, 12:04
Міністр оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер оголосила про початок реформи всередині збройних сил країни — Бундесверу.
02 липня, 11:54
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
30 травня, 15:27