​На Полтавщині руйнується давній маєток, в якому знімали "Весілля в Малинівці"

ПОЛТАВА
25.04.2017, 11:22
​На Полтавщині руйнується давній маєток, в якому знімали "Весілля в Малинівці"

У Лубенському районі занепадає приміщення маєтку князя Щербатова XIXстоліття. Споруда відома тим, що саме в ній знімали знамениту в радянські часи першу музичну кінокомедію про громадянську війну "Весілля в Малинівці".

Про руйнування маєтку написала у Фейсбуці телеведуча Ольга Герасим'юк.

"Цей грандіозний палац у с. Хорошки Полтавської області... Без імені, без пам'яті, без уявлення про того князя, що походжав тут алеями свого парку, від якого не лишилося й сліду. Тільки кози набувають на його траві молоко...", - зазначила Герасим'юк.

Та хіба тільки ця пам'ятка архітектури Полтавщини у вкрай занедбаному стані? Той же маєток Муравйових-Апостолів у Хомутці на Миргородщині, піраміда-усипальниця князів Закревських у Березовій Рудці в Пирятинському районі. І цей список можна продовжувати. 


Читайте також:
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
вчора, 12:56
Кременчуцькі комунальні служби проводять поточне оновлення покриття внутрішньоквартальних доріг, які давно потребували ремонту.
вчора, 08:59
Вогнеборці локалізували та ліквідували займання сухої трави на відкритій території поряд із селом Піски-Удайські.
30 червня, 10:03
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12