На Полтавщині стартувала поетапна додаткова імунізація (відео)

ПОЛТАВА
03.10.2019, 11:51

На початку жовтня в Полтавській області розпочали вакцинацію дітей від кору.

За даними обласного департаменту охорони здоров’я імунізацію планують завершити за місяць. Спеціальний календарний план проведення імунізації з кору вже готовий.

Насамперед вакцинують дітей осіб до 18 років, які відвідують школи, але не щеплені й не мають протипоказань. Також вакцинують дорослих, що працюють у закладах освіти й не мають даних про вакцинацію або отримали лише одну дозу в дитинстві. За даними медиків дітям достатньо двох доз для набуття імунітету – в 1 рік та 6 років, дорослим варто один раз отримати щеплення.

В департаменті охорони здоров’я запевняють, що щеплення проводиться безкоштовно. Комбінована вакцина (КПК) виробництва Бельгії та США є в наявності.

Варто відзначити, що не все батьки ставляться до вакцинації позитивно. Питання, зокрема, викликає якість вакцини.

Наразі у школах області проводять розширені наради щодо імунізації серед персоналу, тематичні батьківські збори. 

Читайте також:
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54