На Полтавщині стартував проект Світового банку з працевлаштування малозабезпечених безробітних

ПОЛТАВА
20.04.2017, 14:00
На Полтавщині стартував проект Світового банку з працевлаштування малозабезпечених безробітних

За підтримки Світового банку Міністерством соцполітики України було розпочато пілотний проект з працевлаштування безробітних громадян, що отримують державну соціальну допомогу та внутрішньо переміщених осіб.

Цей проект має назву «Рука допомоги», його реалізація проводитиметься в трьох областях – Полтавській, Харківські та Львівській. Основна мета – виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності, допомагаючи працевлаштуватись або започаткувати власну справу. Спираючись на закон «Про зайнятість населення», планується використати механізм пільгового працевлаштування цих категорій громадян. А саме, надання тимчасових оплачуваних громадських робіт, видача безвідсоткового кредиту для створення власного бізнесу.

За словами Віталія Музиченка, директора Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України, проект дасть змогу непрацюючим громадянам взяти відповідальність за себе і свою сім`ю, а місцеві центри зайнятості та органи влади нададуть їм всебічну юридичну й адміністративну допомогу. Адже це дуже важливо, щоб на ринок праці поверталися довготривалі безробітні, а не чекали грошей від держави.

За результатами цієї програми, що завершиться у 2018 році, буде розроблено законопроект з розповсюдження успішного досвіду по всій Україні. Запровадивши нові механізми, можна очікувати суттєвого зниження рівня безробіття та зменшення соціальної напруги в областях, де відбувається скорочення робітників через спад виробництва.

http://www.adm-pl.gov.ua


Читайте також:
Малеча села Терентіївка дочекалася сучасного ігрового майданчика, який обладнали на лісовій галявині.
10:22
Полтавські пожежники та працівники лісового господарства вчилися разом оперативно локалізовувати й ліквідовувати займання в екосистемах.
вчора, 13:44
З наступного тижня у кременчуцькому мікрорайоні Молодіжний розпочнуться планові роботи з реконструкції теплових мереж.
вчора, 08:46
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
12 серпня, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
12 серпня, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48