На Полтавщині стартував проект Світового банку з працевлаштування малозабезпечених безробітних

ПОЛТАВА
20.04.2017, 14:00
На Полтавщині стартував проект Світового банку з працевлаштування малозабезпечених безробітних

За підтримки Світового банку Міністерством соцполітики України було розпочато пілотний проект з працевлаштування безробітних громадян, що отримують державну соціальну допомогу та внутрішньо переміщених осіб.

Цей проект має назву «Рука допомоги», його реалізація проводитиметься в трьох областях – Полтавській, Харківські та Львівській. Основна мета – виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності, допомагаючи працевлаштуватись або започаткувати власну справу. Спираючись на закон «Про зайнятість населення», планується використати механізм пільгового працевлаштування цих категорій громадян. А саме, надання тимчасових оплачуваних громадських робіт, видача безвідсоткового кредиту для створення власного бізнесу.

За словами Віталія Музиченка, директора Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України, проект дасть змогу непрацюючим громадянам взяти відповідальність за себе і свою сім`ю, а місцеві центри зайнятості та органи влади нададуть їм всебічну юридичну й адміністративну допомогу. Адже це дуже важливо, щоб на ринок праці поверталися довготривалі безробітні, а не чекали грошей від держави.

За результатами цієї програми, що завершиться у 2018 році, буде розроблено законопроект з розповсюдження успішного досвіду по всій Україні. Запровадивши нові механізми, можна очікувати суттєвого зниження рівня безробіття та зменшення соціальної напруги в областях, де відбувається скорочення робітників через спад виробництва.

http://www.adm-pl.gov.ua


Читайте також:
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
вчора, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
вчора, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
вчора, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09 липня, 09:06