На Полтавщині упіймали нелегального мігранта

ПОЛТАВА
09.09.2021, 11:55
На Полтавщині упіймали нелегального мігранта

21-річного громадянина Індії затримали посеред Полтави у зв'язку з порушенням ним правил перебування в Україні.

Таку інформацію оприлюднив Відділ комунікації обласного управління Національної поліції, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що неназваний чоловік не виконав рішення Державної міграційної служби про його примусове повернення до країни походження або третьої країни.

«Громадянин Індії проживав без документів на право проживання в Україні та ухилявся від виїзду за межі держави. За порушення правил міграційного законодавства працівники регіонального управління ДМС склали відносно іноземця протокол за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклали штраф», — прокоментували ситуацію у пресслужбі Нацполіції Полтавщини.

Наразі відомо, що за позовом міграційної служби суд уже схвалив рішення про затримання порушника з подальшою його депортацією за межі України.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що уряд Данії хоче зобов'язати всіх мігрантів працювати, а не ледарювати за гроші платників податків.

Читайте також:
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09 червня, 20:14
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18 лютого, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Економіка
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58