На Полтавщині виявлено нове місце незаконного видобутку надр

ПОЛТАВА
27.06.2020, 08:58
На Полтавщині виявлено нове місце незаконного видобутку надр
Фото: Facebook

У Миргородському районі зафіксували кар'єр, з якого тривалий час вивозили корисні копалини з метою неправомірної вигоди.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднили ввечері 26 червня на сторінці відділу поліції у соціальній мережі Facebook.

Про видобуток невідомими особами ґрунту, піску та глини правоохоронців повідомили небайдужі громадяни, які стали свідками порушення.

Станом на тепер поліція Миргорода перевіряє факти незаконної розробки надр та автотранспорту, що здійснює їхнє перевезення, а також встановлює місця відвантаження.

Читайте також:
Кримінал
Засудженого на 5 років за роботу на агресора Тульчинського і Брацлавського чорта у рясі Йонафана відпустять. Він ховатиметься у Москві.
24 червня, 12:34
Полтава
Нерестова варта водоймами області триває. Порушники продовжують виловлювати біоресурси, завдаючи чималих збитків природі.
13 травня, 14:56
Полтава
Поціновувач незаконної риболовлі завдав шкоди українським біоресурсам на 175 тисяч гривень. Йому загрожують штрафні санкції.
06 травня, 14:45
Кримінал
Під час розслідування встановлено, що посадовець відібрав у власників транспорт на суму 11 мільйонів гривень. Тепер він постане перед судом.
02 травня, 20:38
Полтава
Жадібність і бажання легкої наживи до в'язниці можуть довести. Порушникам нерестової заборони це доводять до відома вже після затримання.
15 квітня, 08:23
Полтава
В акваторії Кам'янського водосховища правоохоронці впіймали чергового порушника нерестової заборони. Подія сталася неподалік Кременчука.
01 квітня, 20:42