На Полтавщині визначили кращих каратистів України

ПОЛТАВА
19.10.2014, 12:09
На Полтавщині визначили кращих каратистів України

В спорткомплексі УМВС України Полтавщини фінішував відкритий чемпіонат Полтавської області з Кіокушин карате. Цього дня до Полтави з’їхалися кращі спортсмени з різних куточків України.

Змагання тривало близько восьми годин і по закінченню відбулося нагородження кращих спортсменів пам’ятними грамотами, кубками та медалями, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Переможців привітала начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Полтавської області Жанна Ахіджанян. Жанна Суренівна вручила учасникам та командам спеціальні кубки від обласного Управління міліції.

Крім того, начальник сектору вручила авторський святковий торт найкращому тренеру чемпіонату. А найменшому учаснику, який завоював ще й приз глядацьких симпатій Жанна Суренівна подарувала іграшковий автомобіль на радіоуправлінні.


Читайте також:
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
вчора, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26