На Полтавщині визначили кращих каратистів України

ПОЛТАВА
19.10.2014, 12:09
На Полтавщині визначили кращих каратистів України

В спорткомплексі УМВС України Полтавщини фінішував відкритий чемпіонат Полтавської області з Кіокушин карате. Цього дня до Полтави з’їхалися кращі спортсмени з різних куточків України.

Змагання тривало близько восьми годин і по закінченню відбулося нагородження кращих спортсменів пам’ятними грамотами, кубками та медалями, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Переможців привітала начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Полтавської області Жанна Ахіджанян. Жанна Суренівна вручила учасникам та командам спеціальні кубки від обласного Управління міліції.

Крім того, начальник сектору вручила авторський святковий торт найкращому тренеру чемпіонату. А найменшому учаснику, який завоював ще й приз глядацьких симпатій Жанна Суренівна подарувала іграшковий автомобіль на радіоуправлінні.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00