На Полтавщині з незаконного обігу вилучено товарів на 10 мільйонів гривень

ПОЛТАВА
11.11.2014, 11:45
На Полтавщині з незаконного обігу вилучено товарів на 10 мільйонів гривень

Товари які продавались без належного акцизного оформлення – здебільшого фальсифікат.

Про це повідомляє Головне управління Державної фіскальної служби України у Полтавській області.

З початку року з незаконного обігу податкова міліція вилучила підакцизних товарів на суму понад 10 мільйонів гривень. В тому числі – 90 тон фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції і спирту на суму 6,7 мільйона гривень, 220 тон паливно-мастильних матеріалів, та понад 28 тисяч пачок тютюнових виробів на 350 тисяч гривень.

Оперативниками ДФС у Полтавській області викрито більше 100 випадків порушень чинного законодавства у сфері виробництва і обігу підакцизної продукції, у тому числі скоєних службовими особами підприємств-виробників таких товарів. За цими фактами в області порушено 26 кримінальних проваджень.


Читайте також:
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35
Полтава
Кременчук вшановує композитора Сергія Горюновича.
02 жовтня, 13:14
Полтава
Коли директор — теща: як працює «родинна математика» у школі.
28 вересня, 11:09
Полтава
Будинок-пастка: як статус «пам’ятки» обернувся штрафами та блокуванням рахунків для військового.
24 вересня, 19:28
Полтава
Велика Британія виключила Тетяну Євтушенкову, дочку засновника АФК «Система» Володимира Євтушенкова, зі свого санкційного списку.
23 вересня, 07:05