На Полтавщині зафіксовано кілька випадків сальмонельозу

ПОЛТАВА
26.02.2020, 09:10
Сальмонельоз
Сальмонельоз

Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.

Ними є двоє мешканців Горішніх Плавнів, про це повідомляє видання "Кременчуцька газета".

Зазначається, що станом на лютий поточного року зафіксований показник захворюваності є більшим від середньостатистичного.

У Полтавському обласному лабораторному центрі зазначають, що заразитися на сальмонельоз можна через харчі й контактно-побутовим шляхом, відтак рекомендують частіше мити руки та продукти.

Читайте також:
Полтава
У своєму інтервʼю медійним заробітчанам він підтвердив неодноразове використання комунального майна у власних інтересах.
01 вересня, 07:10
Полтава
Голова європейської дипломатії Кая Каллас публічно розкритикувала Будапешт.
31 серпня, 11:17
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву, посиливши їх вузькоспеціалізованими помічницями та «антикорупціонерами»?
29 серпня, 07:18
Полтава
Щоправда кандидат, з метою економії витрачених коштів, вирішив її провести в підпорядкованій йому установі.
28 серпня, 12:05
Полтава
Тарифний хаос у Полтаві: як «Полтаватеплоенерго» ігнорує закон
26 серпня, 17:15
Полтава
Війна комунальників міста проти життя та здоров’я містян.
18 серпня, 14:35